Як розрахувати знижку на товар.

Знижки - це один з найголовніших інструментів, використовуваних маркетологами при просуванні товару на ринок з метою стимулювання клієнтів зробити покупку. Чаші інших до них вдаються відомі виробники косметики, одягу, взуття, мережеві магазини і супермаркети. Таким чином вони завойовують найбільшу частку ринку і приваблюють значну кількість постійних покупців.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що система знижок є частиною цінової стратегії підприємства. Вона передбачає зміну рівня цін залежно від новизни товару, сезонних коливань, категорії покупців. Розрахунок величини знижки ведуть від базової ціни товару, яку змінюють на величину надбавок і знижок.
2
Створювати систему знижок має сенс тільки в тому випадку, якщо виручка від продажу товару зі знижкою буде вище, ніж без неї. Тобто виручка досягатиметься в даному випадку не за рахунок високої ціни реалізованого товару, а за рахунок обсягу продажу. Для клієнтів знижка може диференціюватися в залежності від частоти здійснення покупки або користування послугами фірми, від обсягу придбаної продукції і порядку оплати.
3
Не забувайте, що знижка не повинна бути для підприємства кроком відчаю. Її використання повинно привести до зростання прибутку або, хоча б, до її збереження на колишньому рівні. А для цього слід визначити, наскільки результативним виявиться даний захід. Розмір знижки може бути розрахований залежно від її виду: знижка за певний обсяг покупок (разова або накопичувальна знижка), сезонна або знижка за швидкість оплати.
4
Знижка за обсяг придбаної продукції, або прогресуюча знижка, використовується продавцями з метою максимального отримання прибутку. При її розрахунку, як правило, керуються таким принципом: прибуток від більшого обсягу проданих товарів не повинна бути менше, ніж при колишніх обсягах і зі старою ціною. При встановленні такої знижки враховується колишній обсяг продажів і розраховується маржа, виходячи з чого визначається номінальна знижка і шкала знижок, що відповідає обсягу продажів.
5
На підприємствах часто застосовується система знижок за швидкість оплати за товар. Чим раніше клієнт сплатить продукцію, тим на більшу знижку він може розраховувати. Відсоток знижки може встановлюватися, виходячи з банківського відсотка, рівня інфляції тощо.
6
Завдяки сезонним знижкам, перерозподіляється попит. Для встановлення їх величини визначають витрати, пов'язані з переходом на випуск нової продукції, простої поза сезоном, витрати на наймання додаткового персоналу в пік сезону. Знижки на ліквідаційний товар визначаються виходячи з можливостей зберігання товару на складі, ймовірності псування продукції і т.д.