Як зробити модель космічного корабля. Як зібрати космічний корабель.

Сучасні діти практично втратили інтерес до космічної тематики. Відродити інтерес дітей до космосу можна, побудувавши разом з ними на уроці праці макет космічного корабля, аналогічний тим, які будували в дитинстві їхні батьки.
Інструкція
1
Головною деталлю макета космічного корабля є циліндр. Застосуйте в його якості картонну банку від чіпсів Pringles або інших в аналогічній упаковці. Ретельно очистіть її від залишків їжі. За допомогою балончика окрасьте банку в сріблястий колір, потім висушіть. Забарвлення з балончика здійснюйте з відстані приблизно в півметра, інакше фарба буде висихати довго. Не користуйтеся при цьому відкритим вогнем.
2
Зробіть імітацію сонячних батарей. Для цього візьміть дві тонких коробки від компакт-дисків. Два листи паперу, вирізані за розмірами коробок, просочіть синім чорнилом - вони будуть добре імітувати колір справжніх сонячних батарей. Покладіть їх в коробки. До циліндру останні поки не кріпите.
3
Візьміть модельний ніж. Виріжте в циліндрі кілька ілюмінаторів. Зсередини затягніть їх плівкою, вирізаної з пластикової пляшки. При бажанні можна використовувати кольорову пляшку. Зовні навколо ілюмінаторів намалюйте поверх сріблястою фарби незмивною маркером круглі рами з гвинтами - їх можна імітувати просто точками.
4
Справжні космічні кораблі під час польоту не блимають. А ось макет буде виглядати набагато краще, якщо його наділити цією здатністю. Візьміть готовий миготливий блок від зламаної іграшки і розмістіть всередині циліндра, зробивши отвори для світлодіодів. Переробіть його на живлення від батарейок AA якого зовнішнього блоку з тим же напругою, що і в оригіналі. Дотримуйтесь полярності. Якщо застосовуються батарейки, додайте тумблер і розмістіть його на кришці.
5
Візьміть дві-три пластмасові ложки і відріжте від них ручки. Це будуть параболічні антени. Закріпіть їх на кораблі за допомогою скріпок. З них же зробіть держателі конвертерів. Самі конвертери імітуйте маленькими ковпачками від авторучок. Розмістіть їх так само, як на справжніх параболічних антенах, які сьогодні є на кожному будинку.
6
Зробіть для моделі підставку. Розмістіть на ній циліндр вертикально. Потім закріпіть на ньому за допомогою куточків і гвинтів з гайками сонячні батареї. Макет готовий.