Як створити автошколу.

Відкриття автошколи - цілком прийнятний бізнес для тих, хто бажає надавати населенню послуги з навчання водінню. Подібні послуги, як правило, користуються попитом в будь-який час року і в будь-якому місті. Адже для сучасної людини вміння водити автомобіль вважається досить важливою якістю.
Інструкція
1
Перед тим як приступити до створення автошколи, отримаєте ліцензію на право займатися освітньою діяльністю. Це досить тривалий процес, затягнутися який може на півроку. Тому у вас буде достатньо часу, щоб знайти і обладнати приміщення для занять, найняти інструкторів та викладачів і обзавестися автотранспортом.
2
Вам слід знати, що створення автошколи вимагає не тільки приміщення для теоретичних занять, а й відритої майданчики для практики водіння. Якщо ви не володієте підходящої територією, доведеться взяти її в оренду. Якщо є можливість, укладіть договір з іншим навчальним закладом або візьміть у спільну оренду одну площадку на кілька автошкіл.
3
Найбільш витратна частина вашого бізнесу - придбання автотранспорту. Всі автомобілі повинні бути обладнані додатковими педалями, дзеркалами і розпізнавальними знаками. На початковому етапі можна найняти інструкторів та викладачів з власними автомобілями, а потім поступово ввести шкільний автопарк.
4
Якщо ви плануєте набирати одну групу (30 осіб) раз на три місяці, а саме стільки триває навчання в автошколі, то доведеться найняти одного викладача теорії і 2-3 інструктора з практики водіння. Якщо площа приміщення дозволяє, то одночасно може навчатися кілька груп, але тоді і викладацький склад необхідно збільшувати. У штат автошколи слід прийняти механіка, який буде відповідати за технічне обслуговування автомобілів, а також адміністратора, який буде відповідати на телефонні дзвінки і записувати бажаючих на курси.
5
Крім того, вам слід оформити відносини з ГИБДД. Для цього необхідно обладнати клас відповідно до вимог Інспекції, передавати списки груп, які набираються на підготовку водінню, а також організувати здачу іспиту.