Як зберегти бадьорість.

Як зберегти бадьорість духу і тіла, незважаючи на різні мінливості долі і напружений життєвий ритм? Пам'ятайте, ніхто не зможе жити за вас, спілкуватися з іншими людьми, займатися спортом, вибирати свій шлях. І якщо ви бажаєте впродовж життя зберегти бадьорість і уникнути депресії, тоді необхідно трохи попрацювати.
Інструкція
1
Перед сном випивайте склянку заспокійливого трав'яного чаю або келих теплого молока з медом. Вживання на ніч кофеїну або напоїв, що містять алкоголь, не принесе користі організму і знизить якість відпочинку.
2
Протягом дня їжте рівномірно, часто і невеликими порціями - постарайтеся харчуватися правильно. Включайте в своє меню залізовмісні продукти: яблука, гранати, червоне м'ясо і так далі. Бережіть свою печінку і не навантажуйте її токсинами (алкоголем, смаженими пиріжками і продуктами, що містять холестерин). Більше їжте свіжих овочів і фруктів. Вони - природне джерело вітамінів і мікроелементів, дуже необхідних організму для правильного функціонування.
3
Тримайте себе в тонусі - ведіть рухливий спосіб життя. По можливості робіть вранці зарядку і влаштовуйте піші прогулянки. Життя - це рух. Більше бувайте на свіжому повітрі - живіть свій організм киснем. Найчастіше виїжджайте на природу. Дерева, гори, озеро, річка - найкращі лікарі, дані людям природою.
4
Навчіться боротися зі стресами. Не все так безнадійно погано, як вам здається. Намагайтеся ставитися до виникаючих проблем і неприємностей спокійно. Неприємності пройдуть, завдання вирішаться, а життя продовжиться.
5
Любіть і приймайте себе таким, яким ви є, з усіма недоліками і перевагами. Чи не занижуйте свою самооцінку. Пам'ятайте, що природа створила вас неповторним і привабливим спочатку. Постарайтеся навчитися отримувати задоволення від життя. Якщо склалося так, що робота не стала улюбленою справою вашого життя, не впадайте у відчай. Перетворіть улюблену справу в хобі. Частіше посміхайтеся і радійте з приводу. Завжди навколо вас відбувається щось позитивне. І навіть у поганому завжди можна побачити щось хороше.