Як сушити сухофрукти. просушити сухофрукти в духовці.

Фрукти - відмінне джерело вітамінів і різних інших корисних речовин. Вживати їх у їжу можна не тільки в свіжому або консервованому вигляді, але і в сушеному. Але як правильно висушити плоди?
Інструкція
1
Для сушки вибирайте трохи недостиглі фрукти. Ягоди беріть стиглі, але міцні, їх можна сушити як з кісточками, так і без них. Сушити фрукти і ягоди можна як на сонці, так і в духовці. З ягід сушать смородину, полуницю, суницю, чорницю, лохину, малину, ожину, калину, журавлину і плоди шипшини. З фруктів - виноград, яблука, груші, персики, абрикоси, сливи, вишні, інжир.
2
Приділяйте особливу знімання температурному режиму, для кожного виду фруктів він свій. Саме від температури залежить якість кінцевого продукту. Спочатку фрукти потрібно подвялить (45-50 градусів С), потім випарувати з них основну масу води (приблизно 70 градусів), а потім довести вологість до 20-25% і простерилізувати (близько 80 градусів).
3
Якщо ви збираєтеся сушити фрукти на сонці, то попередньо потримайте їх 3-4 години в тіні. Не допускайте попадання на плоди прямих сонячних променів, розмістіть їх в добре провітрюваному місці. Таким способом фрукти будуть сушитися кілька тижнів. Плоди можна не тільки розкласти на решітках або горизонтальних поверхнях, їх також можна нанизати на нитки і розвісити.
4
Якщо ви сушіть овочі в духовці або сушильній шафі, відкривайте частіше дверцята або тримайте її прочиненими, щоб знизити рівень вологості всередині. Уважно стежте за температурним режимом.
5
Дрібні фрукти сушіть цілком (наприклад, якщо ви робите родзинки або курагу), великі очистіть від кісточок і наріжте часточками або кільцями. Плоди з великою кісточкою посередині розріжте навпіл.
Зверніть увагу
Зберігати сухофрукти найкраще в тканинних або марлевих мішечках в підвішеному стані в сухому, добре провітрюваному приміщенні. Якщо такого приміщення немає, то складіть сухофрукти в банки з щільно закручуються кришками, щоб вони не ввібрали в себе вологу і сторонні запахи.
Корисна порада
Використовуйте сухофрукти замість солодощів, вони такі ж солодкі і смачні, але не завдають шкоди зубам і більш пітательни.Добавьте сухофрукти в випечку.Чтоби уникнути втрати кольору світлих фруктів, перед сушінням вимочіть їх протягом півгодини в слабкому розчині аскорбінової кислоти . Це заодно збагатить їх вітаміном С.