Як зшити самому сокс. мішечки з гречкою сокс.

Сокс - новомодний мішечок для нехитрого розваги хлопців і дівчат на кілька годин. Ще одна назва - «футбег» від англійських слів нога і мішок. Гра полягає в тому, щоб штовхати цей мішечок ногами, виробляючи різні трюки і передаючи його напарникам. Часто цим захоплюються школярі, які не мають коштів на придбання магазинних сокс. Тому варто спробувати зшити його самому.
Вам знадобиться
  • голка, нитки, старий носок (краще кілька), наповнювач (крупа, пісок, пластикові кульки),
Інструкція
1
Візьміть старий носок. Важливо, щоб він був без дірок. Частина, призначену для стопи, відріжте. Одну сторону зашейте, виверніть носок, щоб шов опинився всередині.
2
Підготуйте наповнювач. Зазвичай в саморобні сокси засипають гречку, пісок, горох або інші крупи. Цей варіант не так вже й поганий, є один мінус - маленький вагу і неможливість грати під дощем і в принципі мочити сокс. Тому як крупа швидко розбухне. Краще взяти пластикові кульки. Наприклад, кулі від іграшкового пістолета, які продаються в будь-якому дитячому магазині, у відділі іграшок. У будь-якому варіанті набивки попередньо загорніть її в поліетиленовий пакет - так ви обережете її від вологи та розсипання в разі протирання сокса. Врахуйте, що наповнювач повинен займати приблизно 2/3 обсягу сокса. Для обважнення можна додати пару металевих кульок.
3
Візьміть носок, помістіть в нього пакет з наповнювачем. Оцініть вірність обсягу наповнювача, при потребі - видаліть частину або додайте ще. Тепер ретельно зашейте носок з іншого боку. Будьте уважні - не повинно бути великих дір, зашивати потрібно акуратно і досить щільно.
4
Додайте при бажанні ще один або два шари тканини (з тих же шкарпеток). Такий сокс прослужить набагато довше, буде більш стійким до ударів.
5
При умінні в'язати зробити якісний сокс самому стане набагато простіше. Адже саме пов'язаний, л вважається правильним. Він прослужить своєму творцеві як мінімум півроку.
Зверніть увагу
У літній сезон хорошим наповнювачем стануть звичайні кісточки від вишень. Любителі заявляють, що це найкращий наповнювач - він зручний, має потрібну вагу і не розсипається, як, наприклад, гречка або пісок.
Корисна порада
Правильний розмір сокса - максимум 5-7 сантиметрів. Сокс великих розмірів позбавлений потрібної маневреності.