Як збільшити звук записи.

Найчастіше в якості зовнішнього джерела сигналу для запису на комп'ютері використовується мікрофон. Він може бути вбудований в яке-небудь периферійний пристрій (наприклад, в камеру), або підключений безпосередньо до мікрофонного входу. Операційна система Windows має декілька компонентів, що дозволяють змінювати рівень вхідного сигналу від мікрофона і цим збільшувати або зменшувати гучність записи.
Інструкція
1
Відкрийте «Панель управління», скориставшись відповідним посиланням в головному меню Windows, відкривається клацанням по кнопці «Пуск». Якщо ви використовуєте версію XP цієї операційної системи, то виберіть в «Панелі» компонент «Звуки і аудіопристрої», а коли він запуститься - перейдіть до вмісту вкладки «Аудіо». У випадаючому списку секції «Запис звуку» вам потрібно вибрати пристрій за умовчанням, а потім клацнути по кнопці «Гучність».
2
В розділі «Мікрофон» встановіть потрібне значення за допомогою повзунка і закрийте вікно клацанням по кнопці OK. Натисніть цю ж кнопку і в двох інших відкритих вікнах.
3
Якщо ви використовуєте Windows 7, то в Панелі управління потрібно шукати іншу посилання - «Звук». Клацніть по ній, і відкриється вікно, в якому вас повинна цікавити вкладка «Запис». На цій вкладці розміщено перелік підключених до комп'ютера пристроїв, що мають вбудовані мікрофони (гарнітура, камера і т.д.), а також мікрофонних входів. Виберіть той пристрій, запис з якого вам потрібно зробити голосніше, а потім натисніть кнопку "Властивості", вміщену під переліком пристроїв.
4
На вкладці «Рівні» відкрився вікна виставте потрібні вам значення і клацніть по кнопці OK. Кнопки OK понажимайте і в двох інших відкритих вікнах.
5
Ще один спосіб збільшення гучності записи надає драйвер звукової карти. Його іконка має бути присутня в треї на панелі завдань - двічі клацніть по ній, щоб отримати доступ до налаштувань звуку. Пристрій цього компонента залежить від використовуваної звукової карти. Якщо це Realtek HD, то перейдіть на вкладку «Мікрофон» і виберіть відповідний установок просторової орієнтації мікрофона і шумозаглушення. Потім на вкладці «Мікшер» розкрийте список, що випадає в секції «Запис», виберіть пристрій і відрегулюйте рівень сигналу мікрофонного входу.