Як дізнатися тип озу. Як визначити вид оперативки.

Один з найпростіших способів прискорення роботи комп'ютера - додавання нових планок оперативної пам'яті. Щоб визначити потрібні характеристики ОЗУ, необхідно з'ясувати параметри вже встановлених планок.
Вам знадобиться
  • - Speccy;
  • - хрестова викрутка.
Інструкція
1
Скачайте утиліту Speccy, яка підходить для вашої операційної системи. Запустіть цю програму. Зачекайте, поки завершиться аналіз підключеного обладнання. Відкрийте меню «Оперативна пам'ять». Вивчіть інформацію, розташовану в пункті «Пам'ять».
2
Зверніть увагу на наступні характеристики встановлених планок ОЗУ: Тип - DDR2Об'ем - 1024 МбайтКанали - ДваЧастота DRAM - 663.5 МГц.Виясніте кількість підключених планок пам'яті, вивчивши вміст меню «Слоти пам'яті».
3
Знайдіть інструкцію до вашої материнської плати. Можна використовувати паперову копію або інформацію, що знаходиться на офіційному сайті виробника. З'ясуйте максимально допустимий обсяг пам'яті, яка підключається до одного слоту.
4
Виходячи з отриманих даних, визначте потрібну кількість нових планок оперативної пам'яті і їх характеристики. Придбайте нові планки ОЗУ. Краще використовувати пристрої з однаковими характеристиками, якщо материнська плата підтримує двоканальний режим роботи. Вимкніть комп'ютер і відключіть його від електромережі. Зніміть ліву стінку з системного блоку.
5
Вийміть всі планки оперативної пам'яті з системного блоку, відключивши їх від материнської плати. Встановіть одну нову планку. Обов'язково переконайтеся в тому, що кріплення щільно клацнули. Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся завантаження операційної системи. Якщо під час цього не з'явилося повідомлень з помилками, то вимкніть ПК і підключіть ще одну планку.
6
Повторюйте цей цикл до тих пір, поки всі потрібні планки оперативної пам'яті не будуть встановлені в комп'ютер. Запустіть програму Speccу і відкрийте меню «Оперативна пам'ять». Переконайтеся в тому, що всі нові пристрої працюють стабільно. Якщо в процесі підключення нових планок ОЗУ з'явиться помилка BSOD, то вимкніть усі планки крім останньої. Спробуйте запустити комп'ютер з однією єдиною планкою.