Як встановити подвійні двері. Як встановити міжкімнатні двері подвійні.

Досить часто люди встановлюють у своїх квартирах подвійні двері. Виглядають вони просто чудово. Однак монтувати їх не так просто, як здається. Для цієї мети необхідно запастися інструментом і матеріалом.
Інструкція
1
Перед тим як встановлювати двері, необхідно зайнятися виготовленням дверної коробки. Таку коробку можна зробити з дощок, товщина яких близько 60 міліметрів, а ширина - 100 міліметрів. Підготовлені та обструганние деталі потрібно скріпити між собою за допомогою шипів. Повинен строго бути дотриманий прямий кут. При установці стежте за тим, щоб нижня і верхня дошка була розташована строго горизонтально. Бічні ж дошки повинні розташовуватися строго вертикально. Для того щоб перевірити це, рекомендується використовувати рівень. Після того, як ви вирівняли і встановили дверну коробку, можна займатися її закріпленням.
2
До стіни дверну коробку можна закріплювати за допомогою товстих цвяхів або ж сталевих штирів. Якщо двері встановлюється в бетонному або цегляному будинку, то вбити цвях або штир в стіни буде проблематично. Для цього необхідно попередньо в місцях кріплення просвердлити отвори під цвяхи. В них же вставляються дерев'яні пробки. Згодом в них будуть убиватися кріплення для дверного отвору.
3
При монтажі дверей врахуйте, пороги необхідно зробити тільки в зовнішніх дверних отворах. Якщо ж немає можливості зробити поріг, то можна трохи підняти підлогу в кімнаті щодо коридорного статі.
4
Після того як коробка встановлена, можна переходити до навішування дверей. Для початку їх потрібно підігнати під розмір дверної коробки. Для цього состругать їх торцеві сторони. Навісьте їх на петлі і намітьте надлишки. Потім зніміть з петель і зріжте їх. Коли двері будуть остаточно підігнані, можна їх навішувати стаціонарно. Петлі необхідно вибирати за розміром. Кріпити їх рекомендується тільки шурупами. Вони повинні максимально входити в отвори в петлі. Головки шурупів повинна розташовуватися урівень з картами.