Як встановити задній стабілізатор на ВАЗ. адній стобеліатор на ва Як у стонавіть відео вартість.

Стабілізатор поперечної стійкості задньої підвіски, пропонований як тюнінгового комплекту автомобілів ВАЗ, складається з штанги і кронштейнів. Для його установки не потрібно складного обладнання або спеціальних навичок.
Вам знадобиться
  • - набір накидних і ріжкових ключів з торцевими головками;
  • - дриль зі свердлом по металу;
  • - оглядова яма або естакада;
  • - регульовані упори і протівоподкатное башмаки.
Інструкція
1
Стабілізатор поперечної стійкості задньої підвіски збільшує кутову жорсткість задньої балки, поліпшує зчеплення задніх коліс в поворотах, розподіляє ударні навантаження на обидва амортизатора при переїзді нерівностей одним колесом.
2
Для установки комплекту встановіть ВАЗ на оглядову яму, естакаду або вивісите задню частину на підйомнику. При цьому автомобіль має бути надійно зафіксований гальмами і противідкотними упорами. Деталі й вузли задньої підвіски добре вимийте.
3
Відверніть нижню гайку кріплення заднього амортизатора, іншим ключем утримуючи болт від провертання. Під відповідну частину балки встановіть регульований упор і підніміть балку. Вийміть болт кріплення амортизатора.
4
Вставте болт на установче місце, протягнувши його через отвір бокового кронштейна стабілізатора. На болт наживите гайку, але не затягуйте. Симетрично розташуйте бічний кронштейн між бічними сторонами кронштейна балки міцно затягніть наживлену гайку і приберіть упор з-під задньої балки.
5
За допомогою кернера розмітьте точки свердління отворів в задній балці. Для розмітки використовуйте отвори в кронштейні. Просвердлите в балці два отвори для болтів діаметром 8,5 мм. Вставте болти через отвір в торці задньої балки і наживите їх. Затягуйте гайки, утримуючи болти через отвір ключем. Кронштейн з іншого боку балки закріпіть аналогічним чином.
6
Незнімні кронштейни штанги стабілізатора кріпите за нижнє ребро балки. Для цього встановіть штангу на балці так, щоб подушки на кінцях штанги розташувалися між шпильками бічних кронштейнів. Знімний кронштейн штанги зачепите за верхнє ребро балки. Поєднавши кронштейни, вставте болт в їх отвори і закріпіть його гайкою. Тим же чином закріпіть кронштейн з іншого боку балки.
7
На подушку штанги стабілізатора встановіть скобу і надіньте її на шпильки бокового кронштейна. На шпильки надіньте гайки і затягніть їх. Точно так же встановіть скобу з іншого боку балки. Після закінчення всіх робіт ще раз перевірте затяжку всіх гайок і болтів, встановивши автомобіль на колеса.