Як вибрати автомашину.

Якщо ви втомилися стояти на зупинках при будь-якій погоді в очікуванні автобуса, їздити у переповнених маршрутках і терпіти сусідство іноді зовсім неадекватних пасажирів, значить, пора задуматися про покупку власного засобу пересування. Вибір автомашини - заняття не з простих, є ряд нюансів, які слід враховувати, обмірковуючи покупку вподобаного вам автомобіля.
Інструкція
1
Найголовніше питання - це ціна. Подумайте про те, яку суму ви готові витратити на покупку машини. Крім ціни необхідно розрахувати яку суму ви зможете витрачати на техобслуговування і паливо. Традиційно, автомобілі вітчизняного виробництва дешевше в ціні, але не настільки довговічні як іномарки, тому, ремонтувати таку машину вам доведеться частіше. Іноземні автомобілі дорожче в ціні, рідше ламаються, але й запчастини на них у рази дорожче.
2
Друге питання - це тип кузова автомобіля. Якщо автомобіль потрібен в першу чергу для того, щоб їздити на роботу і назад, то ідеальним варіантом буде покупка малолітражки - вона дозволить значно заощадити на паливі. Якщо у вас велика родина, і ви часто виїжджаєте за місто, варто звернути увагу на місткі мінівени або універсали. Седани хороші при поїздках в місті, але за рахунок низького дорожнього просвіту не призначені для поганих доріг. Хетчбеки ідеальні для міста - вони дуже зручні в парковці, але призначені в першу чергу для тих, хто живе, що називається «на легке» і користується багажним відсіком не часто. Позашляховики хороші всім, окрім високої вартості обслуговування - одна тільки сезонна зміна шин може виявитися для когось руйнівним заняттям.
3
Яку ж автомашину придбати - нову або стару? Питання, яким задавався практично кожен майбутній автовласник. Плюси нового автомобіля очевидні - без єдиної подряпини і щойно з конвеєра. Але слід пам'ятати, що тільки виїхавши за межі автосалону, машина автоматично дешевшає в ціні на 10-15%, рахуючись вже уживаної. Підводні камені є і у нового автомобіля - гарантійне обслуговування передбачає проходження ТО строго в дилерських центрах із завищеною вартістю послуг. Але купуючи б \ у автомобіль, слід бути дуже уважним, і по можливості перед покупкою довірити перевірку автомашини фахівцям станції технічного обслуговування.
Зверніть увагу
При покупці автомобіля в кредит однією з умов договору є страхування машини по КАСКО (викрадення/збиток). Цю суму потрібно додати до вартості автомобіля.
Корисна порада
Не слід приймати на віру слова продавців автомобілів, адже продавець не хоче вирішити ваші проблеми, продавець хоче продати свій товар. І в нього будь-який автомобіль буде володіти відмінним комфортом, приголомшливою прохідністю і майже безкоштовної вартістю обслуговування. Тому перед покупкою потрібно обов'язково випробувати на ходу декілька автомобілів аналогічного класу, щоб зрозуміти який же з них краще.