Як виростити плодоносний лимон.

Цитрусові рослини користуються великою популярність. Кожен їх вид цікавий по-своєму. Апельсини мають найкрасивішу крону з темними зеленими листочками, мандарини можна назвати найяскравішими, а у грейпфрутів плоди найбільші. Однак найлегше займатися вирощуванням лимонів.
Інструкція
1
Якщо при вирощуванні використовуватимуть певні прийоми, то можна отримати плоди у сіянців цитрусових з кісточки вже на четвертий рік після пророщування. Для початку необхідно правильно вибрати і посіяти насіння.
2
З плода лимона потрібно вибрати найбільші насіння і відразу ж посіяти їх в невелику ємність. Для цієї мети можна використовувати стаканчики або ж горщики. В ємності обов'язково зробіть дренажний отвір. Рекомендується попередньо виконати обробку насіння біологічним природним стимулятором. Наприклад, можна опустити кісточки на ніч в розчин гумату натрію сахалинский. Це благотворно позначиться на розвитку кореневої системи рослини. Потім насіння потрібно опустити на 12 годин на воду, в яку додані циркон і епін-екстра. Однією краплі необхідно для склянки води. Такі хімічні речовини будуть стимулювати прискорення росту сіянців. Головне - вони будуть більш стійкі до умов недостатньої освітленості і сухого повітря.
3
Рекомендується сіяти одночасно мінімум десяток рослин. У майбутньому можна буде відібрати їх них кращі. Кісточки лимона помістіть в пухку родючу землю на глибину 2 сантиметрів. Сходи будуть вже види через 5 місяців. Після того, як вони підростуть, необхідно їх акуратно перевалити у велику ємність. Обов'язково повинен бути збережений земляний ком. Для прискорення розвитку рослини можна додати в грунтову суміш біогумус.
4
У перші місяці життя рослини необхідно запобігти одностеблові розвиток сіянця у вигляді вудилища. Необхідно виконати стимуляцію його бокового розгалуження. Під час чергової «хвилі» зростання верхівку втечі необхідно прищипувати нігтем або ж пінцетом. Якщо після цього не сталося поява бокового втечі, а знову відбувається відростання верхівки, то її необхідно знову видалити.