Як виростити ехінацею.

Ехінацея є дуже декоративним і невибагливим в культурі рослиною. У нього великі малинові квітки. Для нормального росту ехінацеї необхідно створити оптимальні умови. Температура, склад грунту і вологість повинні відповідати її потребам.
Інструкція
1
Дане рослина віддає перевагу сонцю. Також воно буде добре рости в місці, де присутня легка півтінь. На одному місці ехінацея може рости близько п'яти років. До грунту вона не вимоглива. Проте варто відзначити, що на легкої піщаному грунті вона буде погано рости.
2
Кущі швидко розростаються на родючих ґрунтах. Щоб ехінацея добре розвивалася необхідно щороку виконувати добриво мінеральними й органічними речовинами. Це добре позначиться також на цвітінні. Кущі навесні будуть відростати пізно, особливо якщо погода прохолодна.
3
До кінця першого року життя у рослини буде відбуватися утворення розетки з листям, розмір яких близько 20 сантиметрів. Цвітіння ехінацеї відбувається на другий рік життя. Зазвичай починається воно з кінця липня. Продовжуватися цвітіння буде до вересня.
4
Розмноження ехінацеї виробляється насінням. Їх необхідно збирати у міру дозрівання. Сіяти рекомендується навесні, в кінці лютого. Для такого посадки такої рослини добре підійде звичайний ящик з землею. Насіння потрібно посадити на глибину в пів сантиметра. Зверху їх необхідно посипати дуже тонким шаром промитого піску. Потім залишається тільки обережно зволожити землю.
5
Проростати вони будуть не швидко. На це піде від двох до п'яти тижнів. Сходи потребують тепла і вологи. Саме тому вирощувати ехінацею рекомендується розсадою. Особливого догляду потребують крихітні сходи. Вони не повинні пересихати. Також стежте за зволоженням. На початку травня розсаду можна висаджувати в грунт на сонячне місце. Паростки потрібно розпушувати і помірно поливати. Ехінацея любить сбризгіванія жарким літом водою у вечірні години.
6
Якщо ви будете садити насіння у відкритий грунт, то сходи будуть з'являтися вже через 2-4 тижні. Висаджувати насіння рекомендується в травні. Перед цим насіння повинні бути вирощені в теплиці.