Як обчислити квадратний корінь числа.

Операція обчислення кореня з якого-небудь числа означає знаходження такого значення, при якому множення цього значення на себе стільки разів, скільки вказано в показнику кореня, дає в результаті подкоренное число. Якщо показник кореня дорівнює двом, то такий корінь називають «квадратним». При необхідності обчислити квадратний корінь у користувача комп'ютера є вибір з декількох варіантів.
Інструкція
1
Використовуйте будь-якої калькулятор для обчислення коренів з показником ступеня, рівним двом («квадратних»). Посилання на запуск програмного калькулятора можна знайти в секції «Службові» підрозділу «Стандартні» розділу «Всі програми" головного меню ОС Windows. Для обчислення квадратного кореня в його інтерфейсі призначена кнопка, відзначена символами sqrt (від SQuare RooT - «квадратний корінь»).
2
Скористайтеся обчислювачем, вбудованим в пошукові системи Nigma або Google, якщо вам потрібен найпростіший спосіб з'ясувати значення квадратного кореня будь-якого числа. Наприклад, якщо вам потрібно обчислити корінь з числа 989, то перейдіть на головну сторінку будь-якого з цих пошукачів і введіть запит «корінь з 989». Позначення, використане в калькуляторі Windows для позначення цієї операції, можна застосовувати і тут - запит sqrt 989 теж буде правильно оброблений пошуковою системою.
3
Використовуйте вбудовану функцію КОРЕНЬ, якщо можна залучати для вирішення завдання табличний редактор Microsoft Word Excel. Щоб це зробити, запустіть програму та ввести в першу комірку подкоренное число. Потім перейдіть в клітинку, в якій хочете побачити результат обчислення, і клацніть по кнопці «Вставити функцію» - вона розміщена над таблицею, лівіше рядка формул.
4
У діалозі виберіть пункт «Математичні» в спадному списку «Категорія», а після цього клацніть в переліку функцій КОРІНЬ і натисніть кнопку OK. У вікні "Аргументи функції» вкажіть комірку з подкоренное числом - достатньо просто клацнути по ній мишкою. Натисніть кнопку OK - Excel розрахує і відобразить значення квадратного кореня. Після цього у вас буде можливість змінювати подкоренное число, а в осередку з формулою буде відображатися значення квадратного кореня для нового значення.