Як заклеїти бензобак.

протікання, утворену в паливному баку автомобіля, можна заклеїти за допомогою склотканини і епоксидного клею. При цьому надійність місця склейки буде значно вище, ніж при використанні холодної зварювання для склеювання.
Вам знадобиться
  • - епоксидна смола;
  • - склотканина;
  • - ацетон;
  • - шліфувальний папір.
Інструкція
1
Придбайте необхідні матеріали для виконання робіт. При цьому епоксидний клей віддайте перевагу вітчизняний двокомпонентний. При виборі враховуйте рекомендації продавця та інструкції на упаковці.
2
Знайдіть місце течі на бензобаку. Якщо вона розташована у важкодоступному місці, зніміть бензобак, ретельно просушіть його. Місце склейки зачистите шліфувальної папером з грубою поверхнею (для поліпшення адгезії). Знежирте поверхню за допомогою ацетону. Від якості знежирення безпосередньо залежить якість склеювання!
3
Згідно інструкції на упаковці приготуйте епоксидний клей і налийте його в підходящу ємність. Якщо має робити склейку на кутах і гранях бака, надайте йому більш густу консистенцію. Наріжте склотканина шматками так, щоб їх краї виступали за межі тріщини на кілька сантиметрів. Саму склотканина просочіть епоксидним клеєм.
4
Почніть заклеювати, накладаючи склотканина на ремонтованих поверхню так, щоб не було бульбашок. Надлишки смоли видаляйте. Для поліпшення просочування утрамбовуйте наклеєний шар склотканини торцем жорсткої кисті. Особливу увагу приділіть першому шару: від його якості багато в чому буде залежати якість всієї виконаної роботи. Перш ніж наносити на перший шар наступні, злегка обробіть його грубої шліфувальної папером.
5
Проклейте місце витоку декількома шарами склотканини. Причому кожен наступний шар повинен виступати за краї попереднього на 1-2 см. Після накладання чергового шару вичікуйте 15-20 хв для підсихання клею. Наносите кожен шар акуратно і швидко. Останній шар склотканини просочіть епоксидною смолою з додаванням пластифікатора (алюмінізірованной пудри). Для цього в окремій ємності змішайте пластифікатор і смолу до кашоподібної консистенції. Ретельно просушіть вийшла латку протягом доби.
6
При бажанні, поверх накладеної латки проведіть шпаклівку і забарвлення бензобака. Це підвищить надійність склеювання. Перед нанесенням шпаклівки та емалі поверхню латки обробіть грубої шліфувальної папером.
Корисна порада
Епоксидна смола токсична. Подбайте, щоб робоче місце добре проветривалось. Використовуйте захисні рукавички.