Як замінити скло Iphone 3G. Як поміняти скло на iphone 3g.

На екрані вашого iPhone з'явилася тріщина або подряпина. Доведеться міняти скло. Можна, звичайно, звернутися в сервісний центр. При цьому ваш телефон заберуть на діагностику, потім проводитиметься ремонт. Скільки всі ці процедури займуть часу - невідомо. Якщо ви не хочете надовго розлучатися з вашим мобільним другом, можете проробити операцію по заміні скла самостійно.
Вам знадобиться
  • - нове скло;
  • - викрутка;
  • - присоска;
  • - тонкий ножик;
  • - фен;
  • - спеціальний двосторонній скотч для кріплення скла iPhone 3g/gs (або клей).
Інструкція
1
З боків від порту зарядки розташовані два гвинти. Щоб підняти скло, треба їх відкрутити.
2
Після цього візьміть звичайну присосок (підійде будь-яка: від іграшки на скло або присоска від пристосувань для ванної кімнати). Присосок треба приліпити в районі кнопки Home (трохи вище неї). Щоб підняти екран, трохи потягніть за присосок.
3
Усередині ви побачите три шлейфу, які з'єднують екран з материнською платою. Треба їх відключити. За допомогою кінчика ножа від'єднайте два шлейфи, злегка підчепивши їх. Щоб звільнити третій шлейф, кінчиком ножа акуратно підніміть тонку пластинку біля основи шлейфу і трохи потягніть за шлейф. Тепер екран від'єднаний.
4
Тильна сторона екрану закрита металевою пластиною. Отвинтите шість гвинтів, які тримають цю пластину. Після цього можна відокремити дисплей від скла, трохи підчепивши пластину. Якщо ви купили скло в зборі з рамкою, то на цій стадії вже можна його замінити.
5
Якщо у вас нове скло без рамки, тоді треба звільнити рамку від старого скла. Для цього нагрійте рамку по периметру за допомогою фена. Акуратно подденьте скло і відокремте його від рамки.
6
Очистіть рамку від залишків клею. Після цього приклейте нове скло до рамки за допомогою спеціального двостороннього скотча для кріплення скла iPhone або ж просто клеєм. При цьому постарайтеся, щоб нові шлейфи потрапили під рамку.
7
Тепер зберіть ваш iPhone, користуючись цією інструкцією в зворотній послідовності.
Корисна порада
Для спрощення роботи ви можете скористатися спеціальним інструментом, призначеним для розбирання iPhone.