Як записати трек з радіо.

У кожного бували ситуації, коли дуже подобається пісня на радіо і хочеться її записати. При цьому деякі створюють власні колекції записаних з радіо треків. Здійснити такий запис можна різними способами.
Інструкція
1
Якщо запис здійснюватиметься на магнітофоні або музичному центрі, поступите таким чином. Відкрийте деку і вставте в неї касету. За допомогою відповідних кнопок перемотайте її в початок або до того місця, з якого потрібно вести запис. Увімкніть радіо і налаштуйтеся на потрібну хвилю. Коли буде потрібно почати записувати необхідний трек, натисніть відповідну кнопку запису (Record). Щоб призупинити запис, скористайтеся кнопкою паузи (Pause). Для завершення запису натисніть кнопку зупинки (Stop).
2
Також запис може бути здійснена за допомогою мікрофона і комп'ютера. Підключіть мікрофон до звукової карти комп'ютера. Для їх з'єднання, швидше за все, буде потрібно перехідник з інтерфейсу jack, що використовується більшістю мікрофонів, на інтерфейс mini-jack, яким оснащені звукові карти.
3
Піднесіть мікрофон до радіоприймача і закріпіть за допомогою підставки. Налаштуйте радіоприймач на потрібну частоту. Запустіть на комп'ютері одну з програм для запису звуку. Створіть нову аудіодоріжку і перевірте рівень гучності звуку в моніторі програми. Залежно від його показників відрегулюйте гучність радіоприймача. Для початку запису натисніть відповідну кнопку в інтерфейсі програми.
4
Інший варіант - підключення радіоприймача до комп'ютера безпосередньо, без використання мікрофона. Для цього один кінець дроту вставте в роз'єм аудіовиходу приймача (AUX). Якщо його немає - в роз'єм, призначений для навушників. Інший кінець дроту підключіть до звукової карти комп'ютера.
5
Запустіть програму для запису звуку. Перевірте рівень вступника сигналу. Якщо його потрібно відрегулювати, виберіть «Пуск» -> «Панель управління» -> «Звук». Відкрийте вкладку «Запис» і двічі клікніть по влаштуванню записи зі списку. У вікні, відкрийте вкладку «Рівні» і відрегулюйте звук. Натисніть OK. Після цього приступайте до запису трека з радіо.