Як змусити сусідів не шуміти.

Різні постанови та закони хоча б почасти захищають людей від нічного шуму. Якщо сусіди раптом виявляють зайву активність, можна спробувати вплинути на них, викликавши поліцію або для початку просто пригрозивши можливістю вчинення цієї дії. Однак іноді вони зайве обтяжують вас своїм життям і в денний час, коли мають на це право. Змусити їх не шуміти досить непросто, для цього вам доведеться проявити максимальну кількість такту і ввічливості.
Інструкція
1
Докладатимете першу спробу примирення і постарайтеся донести до відома сусідів, що вони порушують ваш спокій. Цілком ймовірно, що вони навіть не уявляють, наскільки хороша чутність у вашому під'їзді. Задумайтесь, навряд чи вони хочуть виносити на суд оточуючих все, що відбувається в їхній сім'ї, і будуть навіть вдячні, якщо ви їх попередьте про особливості мають вуха стін.
2
Не реагуйте болісно, якщо у відповідь почуєте хамську одповідь. Ви повинні бути впевнені в абсолютній коректності і тактовності своїх дій. Тільки так ви підвищуєте свої шанси домогтися результату: на жаль, в даному випадку все залежатиме тільки від доброї згоди обох сторін, так як примусові заходи ні до чого не приведуть.
3
Приготуйте розумні доводи, чому вам неприємний шум саме зараз. Можливо, у вас болить голова чи спить маленька дитина. Пропоную не ультимативні вимоги, а компромісні рішення. Ваші сусіди теж мають право на своє життя, в яку входить і ремонт, і гра на роялі, і перегляд телевізійних фільмів. З цим необхідно змиритися.
4
Знайдіть задовольняють обидві сторони варіанти. Попросіть відкласти дриль до того моменту, коли малюк прокинеться, і обіцяйте повідомити про це відразу ж. Запропонуйте перенести заняття їх дочки на піаніно на годину раніше. Подаруйте на новий рік хороші навушники для телевізора. Примусьте свою фантазію попрацювати, адже мета того варта!
5
Використовуйте тактику протидії, якщо готові до війни. На буйна поведінка сусідів реагуйте відповідним шумом. Однак з більшою ймовірністю це викличе неприязнь всіх інших жителів будинку, ніж призведе до зникнення ускладнюють життя звуків! Та й ваше перебування в квартирі перетвориться з комфортного і спокійного в напружене і конфліктне.