Як виробити гарну ходу.

Красива ідеальна хода, перш за все, передбачає правильну постановку стоп і положення хребта. Від ходи залежить стан вашої опорно-рухової системи, м'язів і внутрішніх органів. А, крім того, красива хода - один із способів виділитися в натовпі і привернути до себе увагу.
Інструкція
1
Основою для красивої ходи служить ваша постава. Підніміть плечі, як можна вище, і розгорніть тому, після цього опустіть. Підборіддя має бути злегка піднятий. Під час ходьби ступні ставте паралельно один одному. Носок ступні можете повернути в бік, але не всередину. Спочатку на землю ставитися п'ята, а потім вага плавно переноситися на середину ступні і після цього на носок. Переносячи навантаження на іншу ногу, не робіть ривок. Рухи повинні бути плавними. Тіло вперед не нахиляти. Нога, на яку ви переносите вагу, повинна бути прямою.
2
Не тримайте під час ходьби руки в кишенях і не розмахуйте ними. Голова не повинна гойдатися - тримайте її прямо, але без напруги. Намагайтеся не ходити швидким кроком.
3
Для того щоб виробити гарну ходу тренуйтеся вдома. Є дуже простий спосіб, який дозволить вам правильно тримати поставу і навчитися плавності рухів. Візьміть книгу, не обов'язково велику і важку. Вставши до стіни, притисніть до неї лопатки, сідниці і ікри ніг. Верхівка також повинна стосуватися стінки. Покладіть на голову книгу і намагайтеся ходити так, щоб книга не впала, зберігаючи рівновагу. Коли цю вправу буде виходити вільно, спробуйте з книгою на голові повертатися і присідати.
4
Щоб красиво ходити, потрібно навчитися правильно тримати голову і плечі. Встаньте напроти дзеркала. Вирівняйте плечі і прямо тримайте голову. Зафіксуйте це положення приблизно на одну хвилину, після чого закрийте очі і зробіть кілька рухів головою і плечима. Потім знову прийміть правильне положення і відкрийте очі. Помічаєте різницю? Продовжуйте тренування до тих пір, поки не навчитеся приймати правильне положення голови і плечей, чи не стежачи за собою.
5
Щоб виробити гарну ходу необхідно підібрати зручне взуття. Починайте з середнього каблука. І тільки коли ви залишитеся задоволені результатом, переходьте до навчання ходьбі на шпильці.
Зверніть увагу
Потрібно задуматися про те, як виробити гарну ходу і будь-яка жінка, яка бажає виглядати на всі сто і піклується про своє здоров'я, повинна знати як це зробити. Отримати гарну ходу під силу для будь-якої жінки, потрібно тільки виробити прості звички і стежити за їх щоденним виконанням. Гарну ходу може виробити кожна.
Корисна порада
Крім цього, витончена хода увазі правильне розташування стоп, а це означає, що знижується ризик розвитку захворювань опорно-рухового апарату. Ну і не варто забувати про те, що правильна і красива хода сприяє тонусу всіх груп м'язів, і являє фігуру в найвигіднішому світлі. Тому, як не крути, а виробити правильну ходу потрібно кожній жінці.
Красива хода нерозривно пов'язана з хорошою, стрункою поставою, звичкою красиво стояти і сидіти. «Про що рухається кипарис!» Таким порівнянням нагороджували на Сході ходу струнких, величних красунь. Коли людина в ході прям як струнка, їм не можна не замилуватися.
Інструкція
1
При ходьбі корпус зберігайте у вертикальному положенні, як і стоячи. Пряме, вільне, що не напружене становище корпусу, постава, що гармоніює з ходою, забезпечують свободу руху всього тіла. Не ходіть «повзучої» ходою. Рухаючись, ви повинні перетворюватися, чарувати витонченістю, плавною ходою.
2
Думайте про свою ході, про те, як робите крок, як сгибаете ноги і ставите стопи на землю, як тримайте голову, плечі, корпус. Слідкуйте за диханням, йдіть не автоматичне і не машинально. Задумайтесь, з якою швидкістю ви йдете, якої довжини робите кроки, напружено або легко, важко або безшумно ступаєте. Зверніть увагу на ходу оточуючих людей. Підніміть голову, випряміть спину, розправте плечі. Чи не шкандибає на височенних підборах, а дотримуйтесь координацію рухів. Не допускайте закрепощенности, безладності, хаотичності.
3
Виправляйте свою поставу. Сутулість, кругла спина найчастіше зустрічаються у жінок. Виконуйте спеціальні вправи не менше трьох разів на тиждень, повторюючи кожне 10-20 разів. Вашим основним завданням є підняття грудної клітки і відведення плечей назад.Лягте на спину, ноги зігніть. Спираючись потилицею, ліктями і стопами, підніміть таз. Сядьте на підлогу, руки ззаду. Підніміть таз, відведіть голову назад, прогніться з опорою на руки і на одну ногу. Тримайте три-п'ять секунд. Сидячи на підлозі, потилицю спирається на крісло або м'який стілець. Натискаючи головою, підійміть таз і прогнітесь.Сядьте на стілець, кисті на потилиці, голову опустіть вперед. Відведіть голову назад, надаючи руками опір. Ляжте на живіт, руки вздовж тулуба. Підніміть голову і плечі. Тримайте три-п'ять секунд. Лежачи на животі, кисті на потилиці. Підніміть голову і плечі, максимально зігніть ноги в колінних суглобах, головою тягніться до ніг.
4
Прекрасно формує красиву поставу «поза Анжеліки» сядьте на підлогу, долонями упріться на ліве коліно, силу тяжіння тіла трохи перенесіть вперед. Спину випрямити, живіт втягніть. Тримайте якомога довше і частіше. Ця поза прекрасно формує красиву поставу. «Гарний відстане, прямий пережене». Ця народна прислів'я якнайкраще пояснює значення стрункою постави і шкода поганий, зіпсованою.