Як сервірувати фрукти. Як на різати фрукти на стіл.

На будь-якому застілля вази з фруктами особливо привертають увагу гостей. Ягідні і фруктові плоди відмінно освіжають, втамовують спрагу. Їх можна їсти окремо як десерт або як закуску з алкогольними напоями або з чаєм. Фруктовий стіл вимагає виконання деяких правил сервірування.
Інструкція
1
Вимийте і обсушіть фрукти перед подачею на стіл. Запропонуйте гостям фрукти в спеціальних вазах або подайте фрукти кожному запрошеному окремо на десертній тарілці. Також не забудьте сервірувати стіл паперовими серветками і фруктовими приладами - невеликим перочіннообразний ножем із загостреним кінцем і виделкою з двома зубцями. Поставте страви з фруктами окремо на стіл сервіровки або відразу розставте вази на урочистому столі - вони стануть відмінною прикрасою свята.
2
Розріжте грейпфрут, ківі і манго на дві половинки. М'якоть грейпфрута по краях від шкірки подрежьте ножем. Подайте ці фрукти на десертній тарілці зрізом вгору, а окремо в креманку насипте цукор або цукрову пудру.
3
Подавайте сливи й абрикоси цілими, а вишню і черешню з плодоніжками на дрібній тарілці. Персики надріжте ножем по борозенками. Праворуч від ягід поставте пиріжкову тарілку для кісточок. Ананас очистіть і розріжте на кружечки або кубики і за бажанням залийте сиропом. Подавайте ягоди в креманках з десертною ложкою. Окремо запропонуйте згущене молоко, вершки, цукрову пудру, морозиво. Також подають очищені банани, порізані кружальцями.
4
Розріжте кавун навпіл уздовж, а потім поперек на невеликі шматки товщиною близько 2 см, зерна не видаляйте і розкладіть шматки на блюдо. Диню розріжте вздовж, видаліть насіння ложкою, наріжте на шматки товщиною 1,5 см і також розкладіть в глибоку тарілку. Або очистіть кавун і диню від кірки і наріжте кубиками.
5
Очистіть яблука і груші від шкірки, а потім видаліть серцевину і розріжте плоди на невеликі часточки. Апельсини поріжте кружечками або зніміть шкірку і наріжте кубиками. Мандарини перед подачею на стіл очистіть і обробити на дольки. Виноград відокремте невеликими гронами, щоб гостям було зручно брати їх руками.
Єдиного підходу до підготовки та сервіровці, мабуть, не існує. Одні фрукти подаються на стіл такими, які вони є, без якої або обробки, інші необхідно попередньо очистити, треті, делікатесні або великі - порізати особливим чином і т.д.
Інструкція
1
Кожен дієтолог скаже вам, що правильно їсти яблуко цілком, а з етикету його положено чістіть.Есть пара варіантів подачі до столу яблук. Перший: очистіть по спіралі шкірку, потім розріжте яблуко навпіл і вийміть кісточки, після розріжте на дрібніші шматочки і їжте виделкою. Другий спосіб: розріжте відразу на кілька часточок, потім очистіть і видаліть кісточки з кожного шматочка.
2
У вищому суспільстві виноград положено їсти разом з кістками. Є ягоди з грона, так само не підійде. Візьміть кисть, відривайте по одній ягідці і їжте. Гілочки потім покладіть на край тарілки.
3
Багато кавун просто кусають, а кісточки випльовують, але на вечері в званому суспільстві вас не зрозуміють. Кавун, як і численні інші фрукти , їдять виделкою і ножем. Покладіть часточку шкіркою від себе, відріжте шматочок, видаліть кісточки і їжте. Якщо кісточка все-таки попалася, то непомітно виплюньте її на вилку і потім покладіть на край тарілки. Диню їдять точно так же.
4
Банан їдять за допомогою ножа. Візьміть фрукт в руки, надріжте ножем верхній кінчик і зніміть шкірку. М'якоть покладіть на тарілку і їжте за допомогою ножа і виделки або десертною ложкою.
5
Черешню і вишню подають з гілочками. Спочатку потрібно взяти кілька ягідок до себе на тарілку і потім з'їсти їх. Якщо ягоди подають без гілочок, то сервірують їх в креманки і їдять десертною ложкою. Кісточки потрібно непомітно випльовувати в ложку і складати на край тарілки.
6
Щоб з'їсти персик, сливу або абрикос, потрібно пальчиками обробити плід на половинки, видалити кісточку і потім вже є. Оскільки персики великі, то їх надрізають ножиком по борозенками і їдять виделкою, і ножем.
7
Цілий ананас на стіл подавати не варто. Його найчастіше кладуть для краси. Гранат так само не варто подавати гостям, так як з його поїданням теж виникне багато незручностей, як і кісток.
8
І, звичайно, будьте дуже уважні з вибором екзотичних фруктів, деякі можуть своїм запахом зіпсувати весь вечерю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rZqs28UncX0