Як зробити темну кімнату світлою. Як зробити з темної кімнати житлову.

Темна кімната з вікнами на північ - справжня проблема для власників житла. Дуже складно постійно виносити важку давящую темряву погано освітленої кімнати. Варіантів вирішення проблеми два: знайти нове житло або перетворити темну кімнату в світлу за допомогою деяких нескладних прийомів.
Інструкція
1
Продумайте освітлення. Недостатньо зробити його яскравим, освітлення має бути багаторівневим. Встановіть кілька джерел світла для того, щоб отримати можливість регулювати інтенсивність світла.
2
Перефарбуйте стіни. Зробити світлої кімнату допоможуть кольори: білий, золотистий, рожевий, світло-зелений. Будьте обережні з холодними відтінками - вони візуально «знижують» температуру в приміщенні.
3
Не перевантажуйте простір кімнати меблями. Вибирайте світлі легкі ажурні предмети інтер'єру. Якщо меблі все ж обрана темна, то вона повинна бути лакованої, щоб поверхні шаф, столиків, тумбочок відбивали світло.
4
Продумайте кольору для підлоги і стелі. Стеля може бути класичним білим, а ось білий підлогу - це непрактично. Вибирайте для підлогового покриття світлі відтінки: рожевий, колір слонової кістки, бежевий, світло-горіховий і тому подібні. Кращий варіант - глянцевий ламінат, паркет зі світлого дерева.
5
Використовуйте в інтер'єрі темної кімнати дзеркала. Вони змушують кімнату здаватися світліше і більше. Розташовуйте дзеркала навпроти вікон або поруч з джерелами світла, щоб дзеркальні поверхні подвоювали світло, що потрапляє на них.
6
Декоруючи інтер'єр дрібними деталями, віддавайте перевагу веселим живим яскравим предметам. Ідеально, якщо вони будуть мати поверхні, що відбивають світло. Прикрасьте темну кімнату кольоровими металевими, перламутровими, скляними дрібничками - і вона посвітлішає і заграє.
7
Відмовтеся від важких штор. Для темної кімнати вони протипоказані. Кращим вибором для неї стануть тонкі вуалі, штори з тонкого льону, максимально пропускають світло.
8
Відмовтеся від надлишку текстилю в темній кімнаті. Не перевантажуйте інтер'єр покривалами, подушками, кофрами. Всі ці предмети неможливо додають світла та обсягу приміщенню.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Xw4V4iR25pE