Як вибрати потужний ноутбук.

При покупці ноутбука слід звернути увагу на безліч нюансів. Всі основні характеристики придбаного мобільного комп'ютера повинні бути досить добре збалансовані.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно придбати потужний ноутбук, то це не означає, що відразу варто забути про дешеві моделях. Досить часто покупець платить за бренд, а не за якість або інші параметри. Спочатку виберіть центральний процесор. Ідеальна кількість ядер для нього - 3 або 4.
2
Зверніть увагу на тактову частоту кожного ядра. Вона не повинна бути менше 2.5 ГГц. Чи не сенсу використовувати чотири ядра з частотою 1.7 ГГц. Краще використовувати центральний процесор з чотирма фізичними ядрами, а не двома віртуальними.
3
Визначте потрібний обсяг оперативної пам'яті. Зараз нескладно знайти мобільні комп'ютери з 6-8 Гб оперативної пам'яті. Природно, тип ОЗУ повинен бути DDR3. Зверніть увагу на тактову частоту роботи плат пам'яті. Вона не повинна бути менше 700 МГц.
4
Тепер виберіть відеокарту, яка вам підійде. У випадку з потужним ноутбуком, обсяг її пам'яті повинен становити не менше 2 Гб. Природно, краще придбати 512-бітний відеоадаптер. Краще заздалегідь уточніть характеристики встановленої в ноутбук відеокарти. Існую розширені версії, які рідко можуть працювати з максимальною заявленої продуктивністю.
5
Врахуйте, що потужні пристрої споживають досить багато енергії. У цьому зв'язку необхідно з'ясувати якість системи охолодження ноутбука. В ідеалі краще використовувати трубчасте охолодження, а не стандартні кулери. Вивчіть вентиляційні отвори, щоб переконатися в тому, що ноутбук не буде перегріватися. Краще перед покупкою проведіть тестування процесора і відеокарти.
6
Природно, зверніть увагу на акумулятор. В ідеалі, придбайте відразу додаткову батарею. Потужні ноутбуки досить рідко можуть працювати без підзарядки більше трьох годин. Якщо є можливість придбати мобільний комп'ютер з другим інтегрованим відеоадаптером, то скористайтеся ним.