Як дізнатися IP сервера.

Визначення IP-адреси серверів може бути виконано користувачем без вивчення спеціальної комп'ютерної літератури та наявності мінімального досвіду роботи з ресурсами комп'ютера. Єдиним обов'язковим умовою є вхід в систему з обліковим записом адміністратора.

Інструкція
1
Натисніть кнопку "Пуск" для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт "Виконати" для визначення IP-адреси потрібного сервера.
2
Введіть значення ping xxxxx.dydns.org-t в поле "Відкрити" і натисніть кнопку OK для виконання команди.
3
Використовуйте альтернативний метод для визначення IP-адреси будь-якого ігрового сервера. Для цього увійдіть у вибрану гру і поверніть її вікно (не завершуючи роботу програми!).
4
Поверніться в головне меню "Пуск" і перейдіть в пункт "Виконати" для запуску інструменту командного рядка.
5
Введіть значення cmd у полі "Відкрити" і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди запуску.
6
Введіть значення netstat у вікні консолі утиліти "Командний рядок" і натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження виконання вибраної команди.
7
Вивчіть отримані дані всіх активних сполук і відкритих портів: першим значенням будуть IP-адреси, наступним - використовувані ними порти.
8
Поверніться в головне меню "Пуск" і перейдіть в пункт "Виконати" для визначення IP-адреси ігрового сервера, розташованого на одному комп'ютері з хостом.
9
Введіть значення ping ім'я_сервера/t в поле "Відкрити" і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
10
Визначте потрібну адресу ігрового сервера у вікні,. Бажане значення знаходиться в квадратних дужках в середині текстового рядка.
11
Скористайтеся допомогою безкоштовного сервісу ping.eu, що дозволяє виконати процедуру пінгування, визначення трасування, перегляду записів DNS, визначення IP-адреси і адреси хоста, перевірки проксі-сервера, поштового клієнта, швидкості завантаження з сервера , обчислення маски і подмаскі використовуваної мережі, визначення країни по IP-адресою і, навіть, використання конвертера валют.