Як додати порт.

Необхідність відкрити порт для певної програми виникає при відсутності використовуваної програми в в списку дозволених або при грі в мережі. Процедура відкриття порту не вимагає спеціальних пізнань або залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню і перейдіть в пункт «Панель управління» для ініціації процедури відкриття порту (для Windows 7).
2
Вкажіть значення «брандмауер» в рядку пошуку і виберіть вузол «Брандмауер Windows» (для Windows 7).
3
Розкрийте посилання «Додаткові параметри» в лівій частині вікна програми і введіть пароль адміністратора комп'ютера у відповідне поле при появі запиту (для Windows 7).
4
Виберіть розділ «Правила для вхідних підключень» в лівій частині діалогового вікна «Брандмауер Windows в режимі підвищеної безпеки" і вкажіть команду «Створити правило» в правій частині вікна для запуску інструменту «Майстер створення правила для нового вхідного підключення» (для Windows 7).
5
Виконайте вказівки майстра (для Windows 7).
6
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції відкриття поту в операційній системі Windows Vista.
7
Вкажіть пункт «Безпека» і перейдіть в розділ «Брандмауер Windows» (для Windows Vista).
8
Виберіть вузол «Дозвіл запуску програм через брандмауер Windows" і підтвердіть свої повноваження на проведення операції введенням пароля адміністратора комп'ютера у відповідне поле у вікні запиту системи (для Windows Vista).
9
Виконайте натискання кнопки «Додати порт» і вкажіть бажане ім'я у відповідне поле (для Windows Vista).
10
Внесіть номер обраного порту в поле «Порт» і вкажіть потрібний протокол інтернет-з'єднання (для Windows Vista).
11
Використовуйте кнопку «Змінити область» для визначення можливості доступу до обраного порту декількома комп'ютерами (для Windows Vista).
Зверніть увагу
Завершуйте роботу відкритих портів при закінченні виконання обраного завдання, т.к. автоматичного закриття портів не відбувається і вони залишаються відкритими.
Корисна порада
Виконання деяких з вищеописаних процедур увазі наявність адміністраторського доступу до ресурсів комп'ютера.
Завдання додавання (відкриття) порту стає необхідною при неможливості визначення потрібної програми на вкладці «Винятки» вікна брандмауера Windows. Дана дія може придатися активним геймерам для дозволу отримання потрібних даних багатокористувацької гри.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню операційної системи Microsoft Windows і перейдіть в пункт «Панель управління» для перевірки можливості дозволу установки зв'язку необхідною програмою через брандмауер Windows.
2
Вкажіть пункт «Безпека» і розкрийте посилання «Брандмауер Windows».
3
Розкрийте вузол «Дозвіл запуску програм через брандмауер Windows» в лівій області вікна програми та вкажіть дані пароля адміністратора комп'ютера у відповідному полі вікна запиту.
4
Підтвердіть свої привілеї повторним введенням пароля і застосуєте прапорець на полі потрібного програми.
5
Натисніть кнопку OK для підтвердження застосування обраних змін або поверніться до «Дозвіл запуску програм через брандмауер Windows» при неможливості визначення необхідної програми.
6
Виберіть опцію «Додати порт» для виконання процедури відкриття нового com-порту і вкажіть бажане ім'я порту у відповідному полі діалогового вікна.
7
Введіть значення номера обраного порту в поле «Порт» та вкажіть необхідний протокол TCP або UDP.
8
Виконайте натискання кнопки «Змінити область» і вкажіть необхідний параметр при необхідності зміни кількості комп'ютерів, що використовують обраний порт.
9
Нажіте кнопку OK для застосування обраних змін. Іншим методом виконання необхідної операції може послужити виклик головного меню «Пуск» і перехід в пункт «Панель управління».
10
Вкажіть значення «брандмауер» а поле рядка пошуку і виберіть команду «Знайти».
11
Виберіть елемент «Брандмауер Windows» і розкрийте посилання «Додаткові параметри» в лівій області вікна програми.
12
Розкрийте вузол «Правила для вхідних підключень» в лівій частині діалогового вікна «Брандмауер Windows в режимі підвищеної безпеки» і натисніть кнопку «Створити правило».
13
Використовуйте описаний вище алгоритм для додавання нового com-порту.