Як прибрати шум в колонках.

Безсумнівно, шум в колонках - це поширена проблема, яка рано чи пізно застає зненацька багатьох меломанів. Виникає вона найчастіше через магнітних полів в кабелях, які йдуть від задньої стінки комп'ютера. Це може бути, наприклад, кабель від монітора або від мишки. Впорається з цією неприємністю допоможуть декілька найбільш відомих способів.
Інструкція
1
Спочатку потрібно визначити причину появи сторонніх шумів в колонках. Найчастіше це може бути погана екранування підсилювача та/або кабелю. Щоб це перевірити, візьміть кабель в руку. Якщо після цього шум став голосніше, просто обмотайте кабель фольгою або ж замініть його новим екранованим. Що стосується останнього, то це найбільш оптимальний варіант, оскільки ніякі магнітні поля не завадять звучанню з колонок, а сам звук буде чистіше.
2
Якщо ж проблема криється в самому підсилювачі, то тут справи йдуть складніше. Потрібно розібрати колонки і екранувати їх зсередини металевою фольгою. Ще один варіант - поставте сабвуфер або колонки на корпус процесора.
3
Шум в колонках може виникати через відсутність заземлення. Дешеві корпусу часто пропускають електричні сигнали, які призводять до перешкод у всій системі. Щоб вирішити цю проблему, рекомендується заземлити комп'ютер. Найпростішим варіантом є підключення корпусу, наприклад, до батареї. Таким чином, напруга з корпусу зніматиметься, і шум зникне.
4
Спробуйте налаштувати систему мікшування колонок. Для цього зайдіть в меню «Пуск -« Панель управління - «Звук. У вкладці «Відтворення знайдіть свої колонки, натисніть правою кнопкою миші і в меню виберіть рядок« Властивості. Потім у вікні знайдіть вкладку «Рівні і відключіть в ній функцію« Лінійний вхід.
5
Якщо всі перераховані вище способи не допоможуть усунути проблему, залишається тільки одне - придбати нові колонки.