Як шукати друзів.

З проблемою самотності часто стикаються люди не тільки малообщітельние, замкнуті, сором'язливі. Досить успішні, комунікабельні жителі сучасних метрополісов також відчувають проблеми з пошуком справжніх друзів. Часто це відбувається від нестачі вільного часу і незнання того, де можна знайти товаришів за інтересами.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом в Інтернет, абонемент в читальний зал, спортивний клуб, танцювальний зал і т.п.
Інструкція
1
Зверніть увагу на тих, з ким ви спілкуєтеся з дня на день. Це можуть бути колеги по роботі, сусіди по під'їзду, люди, з якими ви щодня обідаєте в одній столовій і т.д. Не соромтеся підтримати розмову чи прийти на допомогу людині, що опинилася в незручній ситуації. Від щирої подяки до міцної дружби всього один крок.
2
Частіше відвідуйте публічні місця. Якщо галасливі тусовки вас дратують, погуляйте по парку, посидьте в читальному залі, сходіть на екскурсію, в театр. Знайомство можна завести в самому непередбаченому місці, і частіше саме випадкові зустрічі дають поштовх тривалої дружбі.
3
Напишіть оголошення в газету. Зараз цей метод не такий популярний, як колись, зате з'явилося безліч його аналогів. Наприклад, залишити повідомлення в вигляді біжучого рядка на одному з телеканалів, відправити СМС в спеціальну службу.
4
Зайдіть на сайт знайомств, заповніть анкету. Це метод хороший тим, що більшість відвідувачів сайту стурбовані тією ж проблемою, що й ви - пошуком друзів. Тому хтось неодмінно відгукнеться на ваш заклик про дружбу.
5
Зареєструйтеся в соціальній мережі, однієї або декількох. Це дасть можливість знайти старих друзів, однокласників, однокурсників, товаришів по службі і просто знайомих. Може виявитися, що хтось із них живе в одному з вами місті. Якщо ні - не біда. Можна спілкуватися за допомогою інтернет-комунікацій.
6
Сходіть на вечір зустрічі випускників, який влаштовується щороку в останню суботу лютого. Сама міцна дружба - та, яка зародилася в школі чи університеті (інституті, коледжі). Можна спробувати її реабілітувати.
7
Запишіться в спортивну секцію, науковий клуб, танцювальну студію - словом, туди, де вам буде цікаво проводити вільний час. Це дасть можливість познайомитися і почати спілкуватися з людьми, які мають спільні з вами інтереси. А це вже половина успіху на шляху до міцній дружбі.
Зверніть увагу
У глобальній павутині багато шахраїв, тому завжди будьте напоготові. Не давайте свої контактні дані незнайомим людям, навіть якщо з фотографії онлайн-співрозмовника на вас дивиться миловидна дівчина. За цим фото може ховатися фахівець по квартирних крадіжках або хтось ще.
Корисна порада
Якщо ви хочете розширити свій кругозір і поглибити знання іноземних мов, спробуйте знайти друзів, що живуть в інших країнах. Це дозволяють зробити багато соціальні мережі.