Як зробити кульку з бісеру. зробити з бісеру кульки.

Робити бісер першими навчилися єгиптяни. З нього вони плели різні прикраси, браслети, покривали бісерними сітками сукні. Навіть у виготовленні намиста фараона застосовувався бісер. З тих пір пройшло багато часу. Бісер широко використовується в прикрасах, в оформленні одягу, в дизайнерських речах. З бісеру можна зробити чудові прикраси у вигляді кульок.
Вам знадобиться
  • - тенісний кульку (кулька від дезодоранту, дитячого пістолета і т.п.);
  • - капронова нитка N 50;
  • - голка для бісеру N 12.
Інструкція
1
Спочатку сплетіть центральну частину, вона називається "поясок". З бісеру діаметром 2,5 мм наберіть ланцюжок - квадратик довжиною рівною довжині кола вашого кульки. Але врахуйте, що у вас з ланцюжка повинно вийти кільце, яке на кульку повинно вдягатися внатяг, а кількість квадратиків має ділитися на 2.
2
Після того як ви сплете поясок, закріпіть його на кульці. Для цього затягніть нитку так, щоб бісер щільно обтяг поверхню кульки. Візьміть кульку в руки і продовжуйте його обплітати, згідно зі схемою. Весь час перевіряйте щільність прилягання бісеринок до кульки.
3
Наступний ряд виконайте за тією ж схемою. Потім через крайні бісеріни просмикніть нитку і виконайте в такому ж порядку всі наступні ряди, поки в самому останньому ряду не залишиться 7 бісерин. Ці сім бісерин від останнього ряду стягніть в кільце.
4
Зв'яжіть стовпчик, використовуючи техніку нізанія "джгути" довгої 2 см. Після того як виконайте стовпчик приступите до Нізаніе "пензлика", а кінець стовпчика виконайте в техніці «корали». Такі гілочки ви можете виконати в шаховому порядку. Розташовуйте їх на «шнурі» спираючись на схему.
5
Аналогічно виконайте другу половину, але не забудьте вгорі зробити петельку (колечко з бісерин). От і все. Ваш кулька готовий.
Зверніть увагу
Історія бус схожа на роман, який сповнений таємниць, загадок і несподіваних поворотів. У сучасних намистин зі скла і бісеру було багато попередників. Стародавні люди використовували для створення прикрас: кігті, зуби тварин, черепашки, насіння рослин. Потім на зміну цим прикрасам прийшли кам'яні і металеві намиста. А різнокольорові, яскраві скляні намиста з'явилися лише в IV столітті до нашої ери, які відразу завоювали серця стародавніх модниць.
Браслети, кулони, брошки, вишивка - прикраси з бісеру завжди виходять плоскими. Втім, з цього матеріалу можна створити і об'ємні предмети - кулі з бісеру стануть в нагоді вам для створення біжутерії та прикраси інтер'єру.
Інструкція
1
Перший спосіб плетіння дозволить створити найбільш щільні кулі з бісеру. Нанизати на волосінь сім бісеринок. Першу закріпіть вузликом, потім Протягніть в неї кінець волосіні, з'єднуючи бісерну нитку в коло. Нанизайте на кінець волосіні три нові бісеринки. Відрахуйте в першому ряду дві бісеринки і Протягніть волосінь в третю. Потім нанизайте ще три намистини і пропустіть кінець робочої нитки в наступну третю намистинку в першому кільці. Продовжуйте таким чином набирати другий ряд кулі. У наступному ряду збільште кількість нових бісеринок до п'яти. Волосінь вдягають в виступаючі намистини попереднього ряду. Додавайте по дві бісеринки в кожному ряду кулі. Коли його ширина буде достатньою, поступово зменшуйте кількість бісеринок (по 2 в ряду).
2
Наступний спосіб плетіння допоможе отримати результат швидше. Наберіть на волосінь три бісеринки. Розташуйте їх по центру нитки. Потім просмикніть в ще три бісеринки спочатку правий, а потім назустріч йому - лівий кінці волосіні. Затягніть обидва кінці так, щоб обидва ряди бісеринок вигнулись в дуги, які утворюють коло. Наступний ряд повинен складатися з п'яти бісеринок, в які кінці нитки просунуті назустріч один одному. Набирайте так необхідну кількість кілець, збільшуючи кількість бісеринок в кожній дузі на дві і якомога сильніше затягуючи волосінь.
3
Щоб зробити бісерний куля, що нагадує невагому павутинку, вам знадобиться сніг. Зазвичай такі кулі використовують як новорічних іграшок. На тонку волосінь довжиною приблизно півтора метра нанижіть бісеринки так, щоб вони прилягали впритул один до одного. Закріпіть обидва кінці дроту, кілька разів протягнувши їх у крайні намистини. З готової ниткою вирушайте на вулицю. Зліпити сніжок необхідної величини. Обмотайте його бісерною ниткою так, щоб вона утворила рівномірну сітку. Обертайте нитку навколо попередніх рядів, щоб зробити конструкцію більш міцною. Бісерний сніжок принесіть додому і дочекайтеся, поки він розтане. Що залишився куля можна повісити на ялинку.