Як налаштувати інтернет для додатків.

Для того щоб мати можливість виходити в інтернет за допомогою різних додатків, необхідно замовити на свій мобільний телефон спеціальні інтернет-настройки. Їх надають найбільші оператори зв'язку, наприклад, такі, як «Білайн», «МТС» і «Мегафон». Марку вашого телефону оператор визначить сам.
Інструкція
1
У тому випадку, якщо вашим оператором є «Білайн», то автоматичні настройки ви зможете отримати, якщо скористаєтеся USSD-номером * 110 * 181 #. Він дозволяє абонентам активувати GPRS-з'єднання. Ті клієнти компанії, яким така зв'язок з яких-небудь причин не підходить, можуть замовити необхідні налаштування по-іншому. Їм потрібно буде тільки набрати на клавіатурі мобільного телефону номер USSD-команди * 110 * 111 #. Зверніть увагу на те, що після відправлення замовлення та отримання автоматичних налаштувань знадобиться виконати перезавантаження телефону. Як тільки ваш мобільний пристрій буде знову зареєстровано в мережі «Білайн», нові інтернет-налаштування вступлять в силу і дозволять вам вийти в інтернет.
2
Якщо ж ви користуєтеся послугами компанії «МТС», то вам буде доступний короткий номер 0876, завдяки йому можна замовити автоматичні налаштування. До речі, даний номер призначається виключно для дзвінків (в домашній мережі вони будуть безкоштовними). У розпорядженні абонентів також знаходиться офіційний сайт оператора. Необхідно буде знайти на ньому спеціальну форму запиту і заповнити її. Пам'ятайте про те, що сам замовлення інтернет-налаштувань є повністю безкоштовним, оплачувати ви будете тільки скачуваний трафік.
3
Абоненти «Мегафона» можуть замовити у свого оператора потрібні налаштування не тільки з мобільного телефону, але і з міського. Для замовлення знадобиться зателефонувати за номером 502-55-00. Ті користувачі, які захочуть провести запит з мобільного пристрою, повинні скористатися номером абонентської служби 0500. Крім того, клієнтам компанії «Мегафон» можна звернутися за допомогою до співробітника офісу технічної підтримки або салону зв'язку. Там вам обов'язково допоможуть підключити, відключити або налаштувати, якщо потрібно, цікаву для вас послугу.
4
Надіслати запит на отримання автоматичних налаштувань можна й іншим способом: просто надішліть SMS за номером 5049. У тексті повідомлення вкажіть цифру 1. До речі, написавши замість одиниці двійку чи трійку, ви зможете отримати ще й налаштування WAP та MMS.
Зверніть увагу
Щоб налаштування почали діяти, в налаштуваннях свого мобільного телефону у відповідному розділі виберіть необхідний інтернет-профіль (його назва буде збігатися з назвою оператора зв'язку).