Як прикрасити світильник.

Світильник в приміщенні буває не тільки джерелом освітлення, а й арт-об'єктом. Ви можете його оформити в спокійних тонах або зробити яскравим акцентним плямою, на якому буде затримуватися погляд. Головне, щоб оновлений предмет інтер'єру гармонійно вписувався в навколишній простір. При деяких придбаних навичках ви можете використовувати своє декораторський вміння при виготовленні подарунків друзям і знайомим.
Вам знадобиться
  • - вітражні фарби або фарби по склу;
  • - пензлика;
  • - ватяні палички;
  • - намистинки, бісер;
  • - кольорові пір'ячко;
  • - пістолет з гарячим клеєм;
  • - голка з ниткою.
Інструкція
1
Малюнок вітражними фарбами або фарбами по склу на плафонеРазберіте свій світильник, відокремивши скляний плафон від електричної частини. Для вітража найкраще підійде прозоре або світле скло. Якщо плафон темного кольору, то використовуйте акрилові фарби по склу. Вони дають яскравий малюнок, який буде добре видно при включеному світлі.
2
Протріть плафон ганчірочкою, змоченою в спиртової рідини, або промийте його під краном з будь-яким миючим засобом. Але після цього потрібно почекати час, поки предмет для декорування повністю стече і просохне.
3
Підберіть ескіз малюнка в журналі або знайдіть в інтернеті. Картинку можна роздрукувати на принтері і закріпити скотчем з внутрішньої сторони плафона.
4
Нанесіть обриси малюнка контуром. Слідкуйте за тим, щоб носик у тюбика залишався чистим, періодично протирайте його про паперову серветку. При використанні вітражних фарб окремі деталі малюнка повинні бути намальовані замкнутими лініями, щоб кольори не зливалися. Якщо щось все-таки пролилося, то підітріть ватною паличкою. Фарби по склу більш густі, і їх можна наносити без попереднього окреслення.
5
Розфарбуйте основний малюнок, коли контур повністю висохне. Вітражні фарби заливайте в контур прямо з тюбика, пензликом краще не користуватися. Розподіліть рівномірно кольоровий шар в окресленому межі і дайте йому зафіксуватися. Фарба досить рідка і може дати некрасиві патьоки при недостатньому висиханні. Акрил для скла наносите пензлем і малюйте як по папері. Якщо кольорова рідина в ємності загусла, то просто капніть туди воду і розмішайте вміст. Постарайтеся не залишати баночку надовго відкритою, фарба швидко сохне.
6
Дайте плафону висохнути і закріпіть його на місце.
7
Декор тряпочние абажура светільнікаКупіте в тканому магазині або у відділі для рукоділля намистинки, кольорові пір'ячко, стрази, бахрому. Подивіться у своїх запасах різноманітну дрібниця, яку можна пристосувати для прикраси абажура.
8
Прикріпіть за допомогою ниток або пістолетом з гарячим клеєм всі знайдені відповідні дрібниці на абажур, створивши з них красиву композицію.
Корисна порада
Акрилові фарби легко змішуються між собою, так що у вас не буде проблем зі створенням різних відтінків.