Як надіти слінг-шарф.

Поки бабусі, журналісти і лікарі сперечаються про користь чи шкоду слінгів, мами, вже відчули всю принадність слінгоносіння, із захватом продовжують носити малюків в цих зручних перев'язах. Найбільш широкого поширення набули слінги-шарфи. І хоча робити намотування важче, ніж просто посадити малюка в слінг з кільцями, шарфи дозволяють мамам носити дитину на собі протягом тривалого часу, не відчуваючи ніяких незручностей. Найпростішим способом намотування, який рекомендують початківцям, є «хрест над кишенею»
Вам знадобиться
  • - Слінг-шарф довжиною 4,5 - 5,5 м.
Інструкція
1
Знайдіть у вашого слінга середину.
2
Розправте слінг і прикладіть середину до живота. Правий кінець слінгу проведіть за спиною і закиньте на ліве плече так, щоб кінець повністю звисав вперед на груди.
3
Проробіть аналогічну операцію з лівим кінцем. Тепер на спині у вас утворився хрест з двох полотнищ, кінці слінга звисають попереду. Середина слінга утворює кишеню на животі. Нижній край кишені знаходиться на рівні пупка.
4
Візьміть малюка на руки і покладіть його животиком на плече. Підтримуючи дитину під попку, повільно опустіть його в кишеню, утворений тканиною слінга.
5
Нижній край кишені загорніть під попку і під коліна. Верхній край повинен проходити під пахвами у дитини. Маленьким діткам можна підняти слінг вище - до шиї.
6
Підтримуючи дитину лівою рукою рукою, правою рукою візьміть кінець слінгу, що звисає з лівого плеча, простягніть його через спину малюка, потім проведіть його під коліном дитини до свого правого стегна. Натягніть слінг, притискаючи малюка до себе.
7
Візьміть дитину правою рукою, а лівою виконайте те ж саме з правим кінцем слінга. Тепер можна взяти обидва кінці, що лежать у вас на стегнах і натягнути їх, сильніше притягаючи дитину до себе. Потім зав'яжіть слінг ззаду на талії.
8
Слінг повинен утворити два хрести: на вашій спині і на спині дитини, і кишеню, в якому сидить малюк. Хрест на спині допомагає рівномірно розподілити тягар дитини, тому в слінгу-шарфі можна довго носити навіть великих дітей. Хрест на спині дитини додатково страхує його від випадання з кишені. Карман з тканини підтримує дитини під попку і стегна.
9
Малюк повинен охоплювати вас за талію широко розведеними ніжками. Це положення називається «жабка» і є найбільш фізіологічним для дітей раннього віку. Крім того, знаходження малюка в цій позі є відмінною профілактикою дисплазії стегнового суглоба у новонароджених.
10
Після того як ви туго зав'яжете кінці слінга на своїй талії ззаду, розправте полотнища, які проходять по спинці дитини. Кожен шар буде протягнуть від одного коліна до іншого, і ваш малюк буде підтримуватися трьома шарами тканини. Врахуйте це в жаркий день.
11
Якщо малюк почне засипати у вас на грудях, можна заховати його голову під тим полотнищем слінга, яке розташоване зверху.
Зверніть увагу
Не носіть в слінгу дітей, які не вміють тримати голівку, якщо у вас немає достатнього досвіду "слінгоносіння".
Корисна порада
Перший час робіть намотування «хрест над кишенею» в присутність ще кого-небудь. Коли ви навчитеся правильно надягати слінг, допомога сторонніх вам не знадобиться.