Як зробити картини з вовни.

Шерсть - відмінний матеріал для творчості. Картини з вовни нагадують акварельні. Їм не страшні яскраве освітлення і перепади температури. Вони завжди оригінальні і неповторні. Виходять такі картини, якщо накладати волокна шерсті на основу.
Вам знадобиться
  • - кляймерная рама;
  • - різнобарвна шерсть;
  • - ножиці;
  • - фланель;
  • - пінцет для викладання дрібних деталей.
Інструкція
1
Для роботи виберіть будь-який сюжет, який вам сподобався. Розберіть кляймерную раму, яка складається з оргаліту, скла і кляймер-затискачів.
2
Кляймери відкладіть в сторону. На оргалит накладіть підкладку - фланель. Вона допоможе утримати на своїй поверхні волокна шерсті.
3
Сформуйте шар основи картини. Для цього викладайте на поверхню шерсть. Рівномірно заповнюйте в будь-якому напрямку всю площу. Волокна з вовни витягайте широкими тонкими пасмами.
4
Виклавши робочу поверхню задуманої картини, приступайте до формування заднього плану зображення. Використовуйте метод «щипання».
5
Для цього візьміть необхідного кольору гребінну стрічку. На місці згину пальцями іншої руки швидкими і частими рухами вищипуйте поверхневі волокна стрічки. Отриманий пухнастий клубочок викладіть на робочу поверхню. Освоївши основні методи створення вовняних картин, приступайте до виконання потрібного вам малюнка.
6
Сміливо експериментуйте. Шерсть різних кольорів можна змішувати і скручувати. При необхідності скатуйте в кульки і стригите ножицями.
7
Будь невдалий елемент картини можете видалити. Для цього обережно зніміть частину шару.
8
В процесі викладання волокон вовни на картину доцільно прискорити її природне звалювання. Для цього акуратно прихлопувати її долонею, щоб шари скріпилися між собою.
9
Як можна частіше прикладайте скло до робочої поверхні вашої картини. Це допоможе вам швидко виявити недоліки вашої роботи і відразу виправити їх.
10
При роботі з вовною завжди орієнтуйтеся на те зображення, яке ви побачите під склом. Пам'ятайте, що шерсть об'ємна - під склом вона сплющується і збільшується в довжину і ширину.
11
Для картин з темним фоном як підкладку використовуйте чорну фланель. Так ви заощадите вовняний матеріал.
12
Викладаючи картину, не забувайте відтіняти предмети необхідним кольором шерсті. Використовуючи гру світла і тіні, ви завжди зможете оживити свою картину.