Як почати готельний бізнес.

Для початку ведення готельного бізнесу зробіть економічний прогноз доцільності ведення його в обраній вами місцевості. Якщо прогноз сприятливий, переходите до наступним діям: підготовці приміщення, отриманню дозвільних документів, підбору персоналу.
Вам знадобиться
  • - приміщення під готель;
  • - бізнес-план;
  • - дозвільні документи.
Інструкція
1
Оцінки фахівців свідчать про те, що російський готельний бізнес є перспективним напрямком розвитку бізнесу в країні. Щоб визначити, наскільки прибутковим буде готельний бізнес в конкретному місті, попередньо проводиться маркетингове дослідження для пошуку відповіді на питання, наскільки затребуваний буде запланований вами готель через два-три роки.
2
Цей період часу приймається в розрахунок тому, що приблизно такий час йде на всілякі узгодження, отримання дозволів, оформлення документації і безпосередньо будівництво і введення в експлуатацію готелю (або переобладнання наявного будівлі під потреби готелю).
3
Якщо в місті, де планується займатися готельним бізнесом, є великі підприємства, які беруть відрядних, або місто представляється собою інтерес для туристів в історичному або культурному плані, або він привабливий для проведення відпочинку, тому що розташований поруч з морем, горами , озером, річкою, то прогноз по планованому бізнесу цілком сприятливий.
4
Подальші дії направте на вибір категорії готелю, обсяг місць, розробку інфраструктури готельного господарства, а також можливості залучення стороннього капіталу, прогнозування яскравих подій у житті країни, до яких можна приурочити відкриття, налагодження зв'язків серед міських властей. Визначтеся з розцінками на пропоновані готелем послуги.
5
Наступний етап - підготовка приміщення, оформлення інтер'єру та отримання всіх необхідних дозвільних документів: пожежної служби, енергетиків, міськводоканалу, санстанції і т. Д. І все це час паралельно займайтеся підбором персоналу, який і буде "обличчям" готелі .
6
І не забудьте про рекламу: зовнішня, телебачення, інтернет. Відразу ж плануйте подальший розвиток готелю: передбачте можливість підключення додаткових послуг, наприклад, відкриття ресторанів, кафе, інтернет-центрів, об'єктів надання побутових послуг (перукарня, хімчистка і пр.).
Зверніть увагу
При складанні прайса послуг, надаваних ваших готелем, намагайтеся дотримуватися прийнятного співвідношення ціна/якість.
Корисна порада
Велика частина доходу зазвичай формується за рахунок постійних клієнтів.