Як побудувати катер зі склопластику.

Далеко не кожна людина може дозволити собі придбати хороший катер. Є й такі, кого не влаштовують представлені на ринку зразки і хто хоче побудувати катер самостійно, з урахуванням усіх своїх уявлень про те, яким він має бути.
Інструкція
1
Спочатку визначитеся з технологією будівлі. Є два основних способи: в першому спочатку виготовляють набір корпусу, обшивають тонкою фанерою. Потім готовий корпус обклеюють декількома шарами склотканини. При використанні другого варіанта виготовляють матрицю, в якій потім виклеюють корпус катера.
2
Перший варіант підійде тим, хто будує катер в єдиному екземплярі. Недолік цього способу в тому, що готовий корпус потребує доволі трудомісткою обробці. Другий варіант вимагає витрат матеріалу і часу на виготовлення матриці, але при цьому дозволяє отримати корпус з ідеальною поверхнею, яка потребує тільки в забарвленні. Цей спосіб доцільно використовувати при дрібносерійному виробництві, так як матриця залишається неушкодженою і готової до споруди чергового катера.
3
Вибравши перший спосіб, створіть, згідно з кресленнями, набір корпусу майбутнього катера. Якщо це ваша перша самостійна будівля, виберіть комплект готових креслень - це вбереже вас від багатьох проблем. Будувати катер за власними кресленнями варто лише після придбання певного досвіду.
4
При будівлі катера використовуйте тільки нержавіючий кріплення - латунні або бронзові шурупи і цвяхи. Використовувану склотканина необхідно отжечь паяльною лампою (але не пережгіте!) До слабкого коричневого відливу. Без такої обробки склотканина буде погано просочуватися використовуваними поліефірними або епоксидними смолами і корпус вийде дуже неміцним.
5
Вибираючи смолу, пам'ятайте, що працювати з поліефірними смолами легше, ніж з епоксидними, однак міцність поліефірних смол менше. Для виклейкі перших шарів обшивки вам знадобиться стеклорогожа - тобто склотканина грубого плетіння. Для зовнішніх шарів корпусу використовуйте склотканина сатинового плетіння. На самий верх йде склосітка - тонка тканина рідкісного плетіння, добре просочується смолою.
6
Готовий корпус ошкурьте і відполіруйте. Цю роботу слід починати до того, як смола остаточно затвердіє. Обов'язково працюйте в респіраторі, використовуйте електричні інструменти - опрацювати великий корпус вручну дуже важко.
7
При виборі другого варіанту спочатку виготовте матрицю. Для цього буде потрібно створити набір, зворотний корпусу майбутнього катера. Використовуйте поліефірні смоли, товщину стінок матриці не слід подіти менше 8 міліметрів. Матриця обов'язково повинна мати ребра жорсткості, щоб її не «повело». Пам'ятайте, що від якості поверхні матриці залежить якість майбутнього корпусу катера.
8
виклейкі корпусу в матриці почніть з нанесення розділяє шару - без нього корпус намертво приклеїться до матриці. В якості розділового шару використовуйте ваксу для підлог, вазелін, віск. Після його нанесення починається формовка корпусу катера. Першим наноситься декоративний (забарвлений) шар, його товщина 0,4-0,6 мм. Потім послідовно укладаються шари склосітки, склотканини і стеклорогожі. Усі шари ретельно накочуються валиком до поверхні матриці.
9
Після формування корпусу необхідно встановити (вклеїти) внутрішній набір. Робіть це прямо в матриці, такий спосіб дозволить уникнути деформацій. Палубу виготовте в окремій матриці і з'єднайте з корпусом або викл за місцем. Правильно зроблений в матриці корпус не потребує додаткової обробки і фарбуванні.
Власний катер - мрія багатьох, і у більшості людей його наявність асоціюється з розкішшю і достатком власника. При цьому мало хто здогадується, що, маючи певні навички будівництва та конструювання, кожен може побудувати власний катер зі склопластику, обшитий водостійкою фанерою, і має каюту, капітанський місток і досить потужний для поїздок по воді двигун.
Інструкція
1
Використовуйте точні креслення для побудови деталей і елементів корпусу катера. Для початку на фанерному щиті шириною, що перевищує ширину корпусу на 30 см, а довжиною, що перевищує висоту корпусу на 40 см, расчертите в реальному розмірі шпангоути і обвід форштевня.
2
Проведіть на верхніх кінцях шпангоутів горизонтальну лінію. Розкреслюючи лекала, враховуйте товщину рейок і матеріалу внутрішньої обшивки катера. Фрагменти поперечних лекал з'єднуйте, використовуючи накладки з фанери сантиметрової товщини.
3
Перед складанням всіх фрагментів катера передбачте найбільш зручний спосіб установки зовнішньої обшивки.
4
Зберіть матрицю катера так, щоб у вас вийшла жорстка і міцна конструкція, яка не деформується при подальшій споруді і збірці деталей.
5
Натягніть вздовж брусів, встановлених в підставі матриці корпусу, сталевий дріт, яка дозволить орієнтуватися в будівництві судна.
6
Установку лекал почніть з мидель-шпангоута, закріплюючи деталь вертикально і перпендикулярно лінії.
7
Встановіть розкоси на брусах підстави катера. Встановіть потім все лекала і починайте обшивати внутрішню частину корпусу поздовжніми рейками товщиною 15 мм і шириною 50 мм.
8
Днище зсередини обшивають рейками шириною в 100 мм. Встановіть одну рейку на борту, а другу на днище, а потім встановіть рейки в верхні кромки бортів.
9
Внутрішню поверхню корпусу після установки всіх елементів креслення обшийте трьохміліметрової фанерою або оргалитом, приклеюючи обшивочний матеріал клеєм і зашпаклевивая щілини епоксидної шпаклівкою. Якість шпаклівки має бути високим - вирівняйте максимально поверхню фанери, відшліфуйте її і пофарбуйте двома шарами водовідштовхувальним фарби.
10
Після висихання поверхні нанесіть на неї віск або вазелін, а потім прикріплюйте до неї склотканина і підсумкову зовнішню обшивку (ламінат або склопластик). Ваш катер матиме трехслойную обшивку.
11
Для того, щоб заповнити палубу легким матеріалом, використовуйте товстий і легкий пінопласт. Використовуючи креслення, виготовте верхню палубу і рубку капітана.
12
Якщо роботу вестимуть кілька людей, ви зможете виготовити катер досить швидко, заощадивши велику суму грошей на його придбання.