Як зняти панель приладів Opel.

Для завзятого автомобіліста машина є не тільки засобом пересування, а й певним особистим простором, в якому він проводить частину свого часу. Тому для водія так важливий комфорт і затишок у власному авто. На жаль, далеко не завжди стандартна комплектація сало машини може задовольнити вимоги вибагливого людини. Автомобілі марки Opel не є винятком. Тому доводиться самому вносити зміни.
Вам знадобиться
  • Керівництво по експлуатації вашого автомобіля, набір інструментів.
Інструкція
1
Ознайомтеся з керівництвом по експлуатації вашого автомобіля. В ньому є докладна схема будови різних частин і вузлів машини. Знайдіть опис пристрою торпеди. Уважно вивчіть всі нюанси її демонтажу. Виберіть місце, де ви будете виробляти процедуру. Найкраще для цієї мети підійде гараж з електрикою. Заженіть автомобіль в нього. Увімкніть гальмо стоянки. Вимикайте запалювання та дістаньте з замка ключі. Відкрийте капот і зніміть мінусову клему з акумулятора. Це дозволить уникнути короткого замикання.
2
Відкрийте максимально передні двері. Якщо вони не тримаються відкритими в максимальному положенні, то вставте будь-якої предмет між крилом і дверима, наприклад, дерев'яний брусок. Тепер зніміть з панелі все накладки і декоративні частини. Знайдіть болти, якими кріпляться решітки повітропроводів. Відкрутіть їх і зніміть самі решітки. Дістаньте магнітолу. Зніміть центральну накладку на рульовому колесі. Під нею ви побачите гайку зі шпилькою. Акуратно вийміть шпильку і відкрутіть гайку. Після це зніміть рульове колесо і підрульові перемикачі.
3
Знайдіть всі саморізи, якими кріпиться торпеда. Акуратно викрутити їх. Постарайтеся запам'ятати розташування саморезов, так як вони можуть незначно відрізнятися один від одного. Тепер торпедо тримається тільки на пластикових кліпсах. На схемі в керівництві по експлуатації знайдіть їх. Акуратно відіжміть, щоб не пошкодити. Обхопіть торпеду руками з боків і акуратно потягніть на себе. Витягніть її приблизно на 10-15 сантиметрів. Від'єднайте всю проводку, попередньо її промаркований. Витягніть торпеду через передню пасажирську двері. Переверніть її лицьовою стороною вниз. Приладова панель прикріплена декількома саморізами. Відкрутіть їх. Акуратно дістаньте панель, так як вона прикріплена до скла.