Як підключити інтернет до wi-fi мережі з ноутбуків.

Ноутбук для багатьох сьогодні - невід'ємна частина життя. Це і засіб спілкування, і мультимедіа-центр, і офіс. Головний плюс "книжок" - їх мобільність, тому користувачі воліють wi-fi-підключення, яке можна налаштувати і вдома, і на вулиці, і в громадському місці. До того ж, в останні роки стало можливим входити в інтернет практично в будь-якому місці, за плату і навіть без.
Вам знадобиться
  • - ноутбук;
  • - точка доступу (хотспот).
Інструкція
1
Найпростіший спосіб підключення ноутбука до бездротової мережі - це клацнути лівою кнопкою миші по значку в правій нижній частині екрану. Цей значок стає активним при попаданні ноутбука в зону дії однієї або декількох мереж. Якщо точка доступу загальнодоступна, тобто безкоштовна, то підключення відбувається автоматично. Якщо ж мережа захищена або таких мереж багато, то для входу потрібно спеціальний ключ. Після клацання миші натисніть кнопку "Бездротові мережі" у вікні.
2
В операційній системі Windows підключення можна зробити через "Центр управління мережами і загальним доступом", виведений на екран при виборі пункту "Підключення до мережі" в "Панелі управління" через стартове меню "Пуск". Виберіть бездротову мережу і натисніть "Підключитися".
3
Після запиту підключення ви побачите вікно з пропозицією ввести закритий ключ. Якщо він вам відомий (наприклад, власник мережі - ваш знайомий, або ви знаходитесь в своєму офісі), вводите його і можете користуватися інтернетом. В громадських точках доступу (вокзалах, аеропортах, готелях, кафе) можуть виникнути проблеми при підключенні. Або, якщо воно пройде успішно, ви не зможете зайти в інтернет. В цьому випадку запустіть браузер; іноді він відкривається на сторінці мережі, де ви зможете подивитися розцінки і дізнатися про способи оплати. Якщо ж і це не допоможе, зверніться до відповідного співробітникові.
4
Ключ доступу, як правило, вводиться один раз. Наступного разу при підключенні до цієї мережі система "згадає" введені параметри і автоматично проведе підключення, коли ви опинитеся в зоні дії.
5
Відключення від бездротової мережі виробляється зворотними методами. Клацніть по значку в правому нижньому кутку екрану або увійдіть у вікно "Підключення" через "Пуск" і виберіть "Отключиться".
Зверніть увагу
Великою кількістю точок доступу можуть похвалитися лише великі города.Многіе точки доступу (в основному, готелі) використовують картковий метод оплати. Користувач купує карту певного номіналу і вводить при запиті ключ, розташований під захисним шаром.
Корисна порада
Про наявність захисту мережі свідчить зображення замка на її значку.
Ноутбуки вже давно поступово витісняють персональні комп'ютери настільного типу. Їх мобільність дає їм вагому перевагу перед громіздкими системними блоками та моніторами. І природно, кожен користувач ноутбука рано чи пізно хоче підключити його до локальної мережі або інтернету. Вбудовані Wi-Fi і Bluetooth модеми значно полегшують нам це завдання. Наявність мережевого кабелю, що стирчить з ноутбука, сильно заважає його переміщенню навіть всередині квартири, не кажучи вже про вихід за її межі. Отже, вельми корисно знати про інші способи підключення ноутбука до локальної мережі і інтернету.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi роутер
  • Мережевий кабель
Інструкція
1
Найпростіший спосіб підключення ноутбука до локальної мережі і інтернету - придбання і настройка Wi-Fi роутера. Фірма-виробник може бути практично будь-хто. Врахуйте лише той факт, що не всі роутери стабільно працюють під новою операційною системою Windows 7.
2
Встановіть драйвери і програмне забезпечення, що надаються в комплекті з Wi-Fi роутером. Підключіть ноутбук до роутера за допомогою мережевого кабелю таким чином: один кінець кабелю в мережеву карту ноутбука, а другий - в WAN-порт на роутері. Відкрийте ваш браузер і наберіть в адресному рядку//192.168.0.1. У більшості випадків відкриється сторінка управління настройками роутера. Якщо цього не сталося - подивіться інструкцію до роутера і введіть потрібну адресу.
3
На жаль, універсального методу настройки роутера не існує. Запам'ятайте основні моменти, які вам знадобляться для програмування роутера. 1. Точка доступу в інтернет у роутера повинна збігатися з точкою доступу стандартного кабельного подключенія.2. Серед способів шифрування даних краще вибрати WPA2, якщо такий підтримує ваш роутер і ноутбук. В іншому випадку використовуйте WPA або WEP.3. Обов'язково встановіть пароль на ваш роутер. Це дозволить уникнути злому і подальших проблем, пов'язаних з ним.
Корисна порада
Купуючи роутер, переконайтеся, що його характеристики збігаються з можливостями ноутбука. Використовуйте тільки складні паролі.