Як скласти електронне резюме.

Електронне резюме - ефективний спосіб донести до роботодавця інформацію про кандидата на вакансію. Воно сприяє створенню іміджу ділової людини, привертає увагу і змушує зробити вибір на вашу користь. Як же правильно скласти електронне резюме?
Інструкція
1
Складайте електронне резюме в документі Microsoft Word. Файл слід назвати іменем свого прізвища, наприклад, «иванов.doc». Це полегшить пошук саме вашого резюме.
2
Врахуйте, що у великих компаніях і агентствах електронні резюме часто проходять первинну обробку через спеціальні програми, які відсівають зайве, аналізуючи ключові слова, досвід роботи і вік. Буде незайвим заздалегідь поцікавитися параметрами відбору і керуватися саме ними.
3
Набирайте резюме стандартним, легкочитаємий шрифтом, наприклад Arial, з кеглем не менше 10. Не використовуйте спеціальних і специфічних символів - вони можуть не підтримуватися програмним забезпеченням ПК менеджера з персоналу. Чи не архівуйте файл резюме - не факт, що в чужому комп'ютері ваш лист вийде разархивировать і прочитати.
4
Напишіть супровідний лист. Уникайте зайвих і витіюватих виразів, пишіть просто і лаконічно, наприклад: «Шановний керуючий! Претендую на посаду провідного менеджера. Резюме додаю. З повагою, Сергій Іванов ». Помилкою буде відправити резюме без супровідного листа - такі вкладення часто навіть не розглядаються.
5
Перш ніж відправляти резюме, переконайтеся, що ви внесли всю необхідну інформацію про себе і вказали посаду, на яку претендуєте. Резюме - це не твір, стиль його повинен бути гранично коротким і по суті. Чітко перерахуйте всі суттєві дані, виділивши кілька ключових моментів. Вітається також виділення підзаголовків і розділів, проте не переборщіть з різними стилями.
6
Перевірте резюме на грамотність, хоча б за допомогою редактора Microsoft Word. Наявність орфографічних і пунктуаційних помилок не посприяє іміджу ділового, ерудованого, працездатної людини.
7
Перед відсиланням електронного резюме потенційному роботодавцю, зробіть пробну відправку на домашній або який-небудь інший поштовий ящик і переконайтеся, що текст відкривається і читається.
Корисна порада
Написати резюме в електронному вигляді можна і безпосередньо у вигляді електронного листа. Цей спосіб менш поширений, але має ряд переваг. Перше - такий лист навряд чи потрапить в спам через поштового фільтра, що відсіває послання з вкладеннями. Друга перевага - менеджер, який хто його відкриє, відразу ж зможе ознайомитися з текстом і зробити вибір на вашу користь. Мінус такого резюме - невеликі можливості оформлення, пропоновані поштовими програмами.