Як зшити м'яке крісло. Як зробити рекламу з пінопласту.

М'яке крісло - справжня мрія багатьох людей. Як тільки не називають цей предмет меблів. Тільки от вартість його від цього не зменшиться. Ось і доводиться шукати інші способи роздобути цей великий пуф. Отже, щоб зшити м'яке крісло, вам доведеться застосувати трохи вправності, терпіння і бажання.
Вам знадобиться
  • щільна тканина для внутрішнього чохла (наприклад, синтетика), щільна і яскрава тканина для зовнішнього чохла, блискавки довжиною 1 м і 40 см для зовнішнього і внутрішнього чохла відповідно, гранули пінопласту.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили зшити м'яке крісло своїми руками, залізьте в інтернет і відшукайте там будь-яку вподобану викрійку. Початківцям підійде найпростіший варіант, який складається всього з трьох деталей: дна, верхньої та нижньої частин. Після цього викроїте всі елементи і приступайте до «зборці».
2
Сшейте внутрішній чохол, ушийте блискавку. При цьому її необхідно розміщувати на більш вузькій стороні. Зшийте зовнішній чохол, в якому блискавка, навпаки, повинна йти по найбільшому боці. Після цього набийте внутрішній чохол кульками з пінопласту і застебніть його. Натягніть зверху ошатний мішок. Ваше крісло готове.
3
Варто звернути вашу увагу на те, що гранули пінопласту самі по собі дуже легкі. Саме тому заздалегідь розраховуйте необхідну вам кількість. Справа в тому, що в інтернеті можна замовити 10-кілограмові пакети, які виявляються величезними мішками пінопласту. З цієї кількості можна виготовити не одне і не два крісла. Орієнтовна вартість цього величезного мішка становить 1800 рублів. Таким чином, шити м'яке крісло самостійно багато економічніше, ніж купувати його в магазині. При покупці наповнювача врахуйте також той факт, що з часом пінопласт буде злежуватися і вам доведеться замінювати його новим.
4
Що стосується самого процесу, то під час шиття і наповнення м'якого крісла ви можете зіткнутися з наступною проблемою: гранули пінопласту електризуються і буквально розлітаються по кімнаті. Щоб прибрати їх, скористайтеся пилососом. На жаль, це не завжди допомагає. В цьому випадку на допомогу до вас може прийти волоть для збору пилу.