Як прибрати символи в Ворді.

Функціональність текстового редактора визначається можливістю повноцінно оформити весь текст, не вдаючись до використання інших додатків - вставляти графічні об'єкти, таблиці, посилання, символи. В документі Microsoft Office Word можуть міститися друкуються і недруковані символи і знаки. Вставляти і видаляти їх можна різними способами.
Інструкція
1
Символи в документ Microsoft Office Word вставляються різними способами. Частина символів ($, &, # і так далі) можна ввести з клавіатури. Щоб вставити інші символи, яких немає на клавішах клавіатури, необхідно скористатися функціями редактора. Перейдіть на вкладку «Вставка», в розділі «Символи» натисніть на кнопку «?» З написом «Символ» у правій верхній частині екрану. У випадаючому вікні клікніть на пункт «Інші символи». Далі у вікні, виберіть потрібний вам символ і натисніть кнопку «Вставити». Закрийте вікно.
2
Видалити символи теж можна різними способами. Якщо вам необхідно прибрати з документа будь символ (або друкований знак), що знаходиться перед курсором, натисніть клавішу BackSpase (клавішу з довгою стрілкою в правій верхній частині основної області клавіатури). Якщо потрібно видалити символ, що знаходиться після курсору, натисніть клавішу Delete (права частина клавіатури).
3
В тому випадку, якщо необхідно прибрати частину тексту, виділіть потрібний фрагмент, утримуючи ліву кнопку миші або використовуючи клавіші Ctrl, Shift і клавіші стрілок. Натисніть клавішу Delete або BackSpase. Якщо ви збираєтеся вводити інший текст замість праної, можете відразу почати його набирати - виділений фрагмент віддалиться автоматично при введенні першого ж символу. Щоб видалити символи, що знаходяться в різних частинах тексту, виділіть їх за допомогою миші, утримуючи при цьому клавішу Ctrl, після цього видаліть їх звичайним способом.
4
В документі Microsoft Office Word існує опція приховувати і відображати приховані символи форматування. Знаки абзацу в тексті відображаються у вигляді символу «¶», а знаки пробілів - з позначками «•». Вони видно тільки в електронній версії документа, але на друк не виходять. Щоб прибрати приховані символи форматування і знаки абзацу, перейдіть на вкладку «Головна». В розділі «Абзац» натисніть на кнопку «¶».