Як визначити завантаження процесора. Як дізнатися загальна вага завантажених програм.

Користувач комп'ютера часом стикається з ситуацією, коли комп'ютер починає працювати занадто повільно. Щоб визначити причину цього, в першу чергу необхідно дізнатися, як використовуються ресурси процесора.
Інструкція
1
Існує декілька способів визначення завантаження процесора. Найпростіший: відкрийте Диспетчер завдань (Ctrl + Alt + Del), в нижній частині вікна ви побачите дані про завантаження процесора.
2
Іноді корисно знати, які програми завантажують процесор. В Диспетчері задач є графа «ЦП», в ній відображаються необхідні дані. Якщо цієї графи у вас немає, виберіть в меню Диспетчера завдань вкладку «Вид», в ній «Вибрати стовпці». Поставте галочку в рядку «Завантаження ЦП» і натисніть «ОК».
3
У багатьох випадках корисно весь час мати інформацію про завантаження процесора перед очима. Зробити це можна за допомогою деяких програм - наприклад, програми «Everest» (вона ж «Aida 64»). Це одна з кращих програм, що видають про комп'ютер практично всю можливу інформацію.
4
Встановіть програму «Еверест», потім налаштуйте її. Виберіть Файл - Установки. У вкладці «Загальні» виберіть: «Завантажувати Everest при старті Windows». Зніміть галочку з «Показувати заставку при запуску Everest». Поставте галочки в пунктах «Кнопка« Згорнути »згортає вікно в системний лоток» і «Кнопка« Закрити »згортає вікно в системний лоток». Там же в меню «При запуску Everest» виберіть «Приховувати головне вікно (ховати в системний лоток)». Натисніть «ОК».
5
В системному треї ви побачите ряд цифр, це показники датчиків, які відбивають напруга вентилятора ЦП, температуру жорсткого диска, графічного процесора і ЦП. Клікніть двічі мишкою будь-який з них, відкриється вікно налаштувань. В них ви можете прибрати непотрібні вам дані і додати ті, що потрібні. Для додавання завантаження ЦП поставте пташку в пункті «Завантаження ЦП». Натисніть внизу кнопку «Налаштування», виберіть потрібні кольори фону і тексту значків. Натисніть «ОК». Інформація про відсотковому завантаженні ЦП з'явиться в треї і буде завжди перед вашими очима.
6
Дізнатися завантаження процесора і отримати масу іншої корисної інформації про комп'ютер ви можете за допомогою програми AnVir Task Manager. Програма висвічує в системному треї інформацію про завантаження ЦП, завантаженні дисків і використанні пам'яті. З її допомогою ви так само зможете відслідковувати запущені процеси і поточні підключення до мережі інтернет.