Як визначити комплектацію автомобіля.

Комплектація автомобіля - це набір додаткових функцій машини для більш комфортної їзди. Різновидів існує величезна кількість - від стандартних з базовою начинкою, до люксових. Як же визначити комплектацію авто?
Інструкція
1
Визначте спочатку комплектацію автомобіля з його технічного паспорту. Однак такі характеристики є не у всіх видів паспортів, залежно від стандартів різних країн.
2
Визначте VIN-код (Vehicle Identification Number) автомобіля. Такий код є у всіх техпаспортів машин. Він має вигляд довгого набору різних символів, що складається з букв і цифр, розташованих в один ряд без пробілів. Кількість знаків може бути різним, але максимум 17 одиниць.
3
Подивіться також на кузов автомобіля, на ліву передню стійку автомобіля або ж на інструментальну панель, її верхню ліву частину. Останнє місце розташування дозволяє бачити номер через лобове скло водійського місця.
4
Розгляньте уважно VIN-код. Перші три цифри пропустіть, а ось на наступні шість цифр зверніть увагу - саме по ним зможете дізнатися комплектацію авто, приміром, тип двигуна, кузова і т.д.
5
Розгляньте уважно VIN-код. Перші три цифри пропустіть, а ось на наступні шість зверніть увагу - саме по ним ви зможете дізнатися комплектацію авто. Наприклад, 5GR GN23U 6 5H112741 - такий код буде означати, що це машина HUMMER, п'ятидверний універсал, у якого є ремені безпеки, також подушка безпеки для водія; бензиновий восьмициліндровий двигун, потужністю в 321 кінську силу.
6
Скористайтеся таблицею розшифровки pr-кодів комплектації авто. У цій таблиці, в лівій її частині, розміщені коди, які з трьох знаків, у правій частині йде їх розшифровка, наприклад, 8WD - протитуманні фари.
7
Скористайтеся спеціальними базами даних автомобілів. В інтернеті їх існує величезна кількість. В виділене віконце введіть VIN-код вашого автомобіля, і система видасть повну вичерпну інформацію про комплектацію машини.
8
Скористайтеся послугами мобільних операторів. Відправте SMS на короткий номер відповідних компаній. Через деякий час ваш запит буде оброблений, і ви отримаєте дані про комплектацію вашого автомобіля. Зверніть увагу, що таку послугу надають не всі організації, і вона платна.
9
Зверніться по допомогу до фахівців салону при визначенні комплектації нового автомобіля. Працівники нададуть повну цікавить вас.