Як позбавити собаку від бліх.

Однією з найпоширеніших проблем, з якими доводиться стикатися власникам собак, є зараження тварин блохами. Слід пам'ятати, що укуси бліх можуть викликати алергічну реакцію у вашого вихованця, а расчеси укушенного місця може призвести до потрапляння інфекції. Як же позбавити вашу собаку від такої «свити»?
Вам знадобиться
  • - гребінець і рідкими зубами;
  • - гребінець з частими зубами;
  • - спирт;
  • - ножиці;
  • - Протипаразитні шампунь;
  • - рушник;
  • - часник;
  • - апельсинове масло;
  • - Протипаразитні шампунь;
  • - протипаразитні краплі
Інструкція
1
Регулярно вичісуйте собаку. На початку розчешіть поплутану шерсть тварини за допомогою гребінця з рідкими зубами, при наявності колтунів - обріжте їх за допомогою ножиць. Підготуйте ємність зі спиртом або мильним розчином. Візьміть гребінець з частими зубами і, занурюючи її в розчин, ретельно прочешіть всю шерсть собаки. Періодично витирайте гребінець рушником. Подібну обробку необхідно проводити, як мінімум, 2 рази на тиждень.
2
У міру необхідності можна використовувати Протипаразитні шампунь. Цей метод є мабуть, одним з найбільш традиційних. Однак, до вибору шампуню для свого вихованця необхідно підійти дуже серйозно. Не варто намагатися заощадити на виборі даного засобу боротьби з блохами. Слід врахувати, що більшість ветеринарних лікарів категорично не рекомендують застосовувати протипаразитні шампуні вітчизняного виробництва - більшість з них не тільки не врятує вашого вихованця від бліх, але й може завдати істотної шкоди здоров'ю. Також слід знати, що будь-яким, навіть дуже дорогим шампунем від паразитів не можна мити собаку регулярно.Мойте краще собаку у ванні з апельсиновим маслом. Для цього розведіть у воді апельсинове масло і шампунь і ретельно промийте шерсть тварини.
3
Придбайте вашому улюбленцю Протипаразитні нашийник. Цей метод боротьби з комахами підійде для короткошерстих собак. До вибору нашийника необхідно також підійти з усією відповідальністю. Недобросовісні виробники просочують нашийники речовинами, токсичними не тільки для комах, але й для людей і тварин.
4
Хороший ефект дає застосування методу «крапель на холку». Якісні препарати цього типу можуть позбавить собаку від бліх приблизно на місяць.
5
Як можна частіше обробляйте всі приміщення пилососом, приділяючи особливу увагу місцям, які воліє ваша собака. Проводьте вологе прибирання. Періть підстилку собаки раз на тиждень. Обробіть чохли від м'яких меблів в пральній машині.
6
Додавайте часник в їжу тварині. Кількість часнику визначається відповідно до розмірів і віком собаки. Великим тваринам можна давати по 1 зубчик часнику 2 рази на тиждень.
Багато власників собак рано чи пізно стикаються з такою неприємністю, як поява бліх у свого вихованця. Укуси цих маленьких комах дуже болючі для тварин. Вони доставляють собак е серйозний дискомфорт, роблять її дратівливою і озлобленої. Тому так важливо вчасно помітити появу бліх у тварини і швидко вжити всіх необхідних заходів щодо їх усунення.
Інструкція
1
Найбільш популярним засобом для позбавлення від бліх, уже влаштувалися на вихованця, є спеціальний протиблошині шампунь для собак . Придбати його можна в будь-якому зоомагазині або ветеринарній клініці. У цього кошти практично немає протипоказань, але термін захисту у протиблошині шампуню дуже нетривалий. Крім цього, шампунь не захищає тварину від повторної появи бліх.
2
Позбутися від бліх у собак і можна за допомогою спеціальних протиблошині крапель, які просто наносяться на шкіру тварини в області холки. Такий засіб забезпечує захист від бліх на 2-4 місяці.
3
Деякі собак оводи, щоб позбавити своїх улюбленців від бліх, використовують спеціальний спрей. Після повної обробки тварини таким засобом можна допускати того, щоб собак а вилизувала себе до того, як спрей висохне. Дія такого засобу триває, як правило, протягом 6 місяців. До речі, даний спосіб позбавлення від бліх не підходить для довгошерстих собак .
4
Незважаючи на те, що одним з найпопулярніших засобів, що допомагають позбавити собак у від бліх, є протиблошині нашийник, він має безліч мінусів. По-перше, він не здатний захистити від комах довгошерстих тварина. По-друге, він часто натирає шкіру собак е, доставляючи їй серйозний дискомфорт. По-третє, специфічний запах нашийника не подобається більшості собак , викликаючи у них роздратування і занепокоєння. Крім цього, протиблошині нашийник не можна вдягати на хворих тварин і цуценят. Використовувати його краще тільки для профілактики появи комах, а не для позбавлення від них.
5
Позбутися від бліх у собак і можна за допомогою відвару чистотілу і низки. Приготуйте засіб, керуючись інструкцією, написаної на упаковці. Потім остудіть відвар, натріть їм тварина проти шерсті і ретельно висушіть за допомогою фена. Не витирайте собак у рушником, інакше більша частина протиблошині відвару може віддалитися з її вовни. Така обробка здатна захистити тварину від бліх на кілька днів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sD3FywiJWBM