Як підключити інтернет на ноутбуці через блютуз.

Сьогодні досить часто зустрічається таке явище, як ноутбук з вбудованим адаптером Bluetooth або Wi-Fi. Його включення виробляється, як правило, включенням спеціального перемикача на панелі самого апарату. Включити дані пристрої легко, а з'єднати їх з інтернетом не так-то просто.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення:
  • - Launch Manager;
  • - драйвер Bluetooth-адаптера;
  • - IVT Bluesoleil.
Інструкція
1
Перш за все вам необхідно завантажити і встановити утиліту Launch Manager. Для її запуску необхідно запустити файл Setup.exe. В процесі установки потрібно вказати папку для установки програми, а потім перезавантажити систему.
2
Після перезавантаження необхідно включити Bluetooth, скориставшись спеціальним важелем на корпусі ноутбука. Потім слід встановити драйвера, які, як правило, йдуть в комплекті з переносним комп'ютером. Якщо такого диска не виявилося, досить дізнатися назву марки Bluetooth-адаптера і знайти за назвою останню версію драйвера на офіційному сайті.
3
Слідом необхідно встановити програму, яка буде працювати з Bluetooth-адаптером. Після її установки необхідно її налаштувати. При запуску програми поставте позначки на всіх пунктах, т.к. практично всі моделі адаптерів мають стандартний набір функцій. В наступному вікні вам буде запропоновано скористатися майстром налаштування параметрів, від його послуг краще всього відмовитися.
4
Тепер необхідно налаштувати Bluetooth-модем. Натисніть правою кнопкою миші на значку «Мій комп'ютер» і виберіть пункт «Властивості». На вкладці «Обладнання» натисніть кнопку «Диспетчер пристроїв».
5
Знайдіть ваше Bluetooth-пристрій і викличте властивості, натиснувши відповідний пункт в контекстному меню. Перейдіть до вкладки «Додаткові параметри зв'язку», щоб прописати рядок ініціалізації (її можна отримати на сайті свого стільникового оператора). Варто відзначити, що некоректний вод рядка призводить до блокування підключення з боку оператора.
6
Запустіть Bluetooth-оточення, ярлик якого повинен знаходитися на робочому столі. У вікні, відобразяться всі пристрої, сигнал яких знаходиться в зоні дії адаптера. З'єднаєтеся з телефоном, з якого буде отриманий доступ в інтернет, і пройдіть процедуру аутентифікації (введіть на телефоні і на ноутбуці нескладний код "1111" або "1234").
7
Серед служб, які можливо запустити, скористайтеся Dial-Up Networking. Після її запуску на екрані з'явиться форма введення логіна і пароля, які можна дізнатися у свого стільникового оператора. Потім натисніть кнопку «Властивості», виберіть пристрій Bluetooth-модем і вкажіть номер сполуки (* 99 #).
8
Перейдіть до вкладки «Параметри» і поставте позначку напроти пункту «Відображати хід підключення», всі інші галочки необхідно прибрати. Після натискання кнопки «ОК» почнеться підключення до інтернету. Якщо з яких-небудь причин з'єднання встановити не вдалося, зв'яжіться зі своїм стільниковим оператором і дізнайтеся причину.
Щоб налаштувати підключення ноутбука до інтернету, використовуючи мобільний телефон, можна скористатися мережею BlueTooth. Це позбавить вас від необхідності виконувати кабельне підключення телефону до мобільного ПК.
Інструкція
1
Є дві необхідні умови для здійснення поставленого завдання: наявність у ноутбука BlueTooth-адаптера і можливість використання телефону як модем. Спочатку налаштуйте інтернет на мобільному телефоні. Переконайтеся в тому, що з'єднання працює.
2
Встановіть відповідні драйвери для BlueTooth-адаптера ноутбука. Іноді, щоб використовувати цей канал для підключення до інтернету, необхідна наявність певних драйверів. Тепер виберіть програму, за допомогою якої ви будете синхронізувати ноутбук з мобільним телефоном. Краще використовувати рекомендовані виробником утиліти, наприклад PC Suite.
3
Встановіть цей додаток на ноутбук. Увімкніть функцію BlueTooth на телефоні. Активуйте видимість пристрою для іншого обладнання. Відкрийте панель управління на ноутбуці і перейдіть в меню «Мережа та інтернет». Виберіть пункт «Додавання бездротового пристрою в мережу». Зачекайте, поки ваш мобільний телефон з'явиться в списку доступних пристроїв. Виділіть значок телефону та натисніть кнопку «Далі». Введіть простий пароль і повторіть його введення на телефоні, щоб прийняти параметри синхронізації.
4
Запустіть програму PC Suite і відкрийте меню «Управління підключеннями» після визначення вашого телефону утилітою. Натисніть кнопку «Налаштування». Виконайте настройку параметрів відкрився меню. Звичайно потрібно вказати логін, пароль і точку доступу. Натисніть кнопку «Зберегти».
5
У вікні, натисніть кнопку «Підключити» і дочекайтеся з'єднання з сервером. Після отримання доступу до інтернету просто згорніть вікно програми. Якщо ви закриєте утиліту PC Suite, з'єднання з інтернетом буде автоматично розірвана. Перевіряйте періодично рівень заряду акумулятора телефону, щоб уникнути небажаного відключення.