Як відновити рядок браузера. Як відновити рядок пошуку в Яндексі.

Часто починаючі користувачі інтернету при використанні інтернет-браузера Opera можуть неймовірним чином видалити адресний рядок з головного вікна програми. Потім вони намагаються згадати, яким чином вони це зробили. Насправді, адресний рядок так само легко повернути, як і прибрати.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Opera.
Інструкція
1
Якщо користувачеві вдається прибрати адресний рядок з головного вікна програми, автоматично разом з нею йдуть і кнопки навігації, «жезл», а також інші панелі. Тому рішення потрібно шукати в її корені, а саме в налаштуваннях відображення панелей інструментів. Натисніть верхнє меню «Інструменти» і виберіть пункт «Оформлення».
2
У вікні, перейдіть до вкладки «Панель інструментів», потім поставте відмітку напроти пункту «Панель адреси». Для збереження змін натисніть кнопку «ОК». Адресна рядок браузера повинна з'явитися на колишньому місці.
3
Також є й інші способи повернення «згубленою» рядка геть. Перейдіть до головного вікна програми і натисніть правою кнопкою миші на місці, де повинна знаходитися панель. З контекстного меню виберіть пункт "Налаштування", а потім рядок «Скинути настройки панелі». Відсутні панелі з'являться знову, але тут є невеликий нюанс - всі налаштування панелей інструментів будуть скинуті в первісне значення. Це значить, що будь-яка надбудова буде загублена.
4
Для повернення адресного рядка без втрати всіх змін необхідно натиснути верхнє меню «Інструменти», потім вибрати пункт «Оформлення». У новому вікні необхідно перейти до вкладки «Кнопки». У лівій частині відкритого вікна виберіть розділ «Браузер: перегляд», в правій частині відобразяться всі елементи, які були колись вилучені з головного вікна браузера. Знайдіть елемент «Адресну рядок», захопіть її лівою кнопкою миші і перетягніть його на місце розташування всіх панелей.
5
В деяких випадках вище описані способи не допомагають. Швидше за все, причина тут в некоректному завершенні роботи браузера або появі битих секторів жорсткого диска. Як правило, в таких випадках допомагає нова установка програми або оновлення версії браузера.