Як відновити вилучені системні файли.

Виконання завдання відновлення видалених системних файлів операційної системи Microsoft Windows по суті зводиться до створення копії втрачених файлів з інсталяційного диска і їх правильно розпакуванні. Ця процедура дещо розрізняється для різних версій OS, але основні дії залишаються незмінними.
Вам знадобиться
  • - інсталяційний диск Windows XP;
  • - інсталяційний диск Windows 7;
  • - ERD Commander 5.0 for Windows XP
Інструкція
1
Виконайте завантаження комп'ютера з диска ERD Commander і вкажіть встановлену операційну систему в якості основної (для Windows XP).
2
Вставте завантажувальний диск Windows в дисковод і натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи (для Windows XP).
3
Перейдіть в пункт «Мій комп'ютер» і скопіюйте папку I386 в обрану для розміщення системних файлів директорію (для Windows XP).
4
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для запуску інструменту «Командний рядок» (для Windows XP).
5
Введіть значення cmd у полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди запуску (для Windows XP).
6
Введіть команду expand путь_к _скопірованному_файлу путь_к_удаленному_файлу і натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження виконання команди (для Windows XP).
7
Повторіть цей алгоритм дій для кожного підмета відновленню системного файлу і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін (для Windows XP).
8
Виконайте завантаження комп'ютера з диска ERD Commander, вказавши OS Windows 7 в якості основної і натисніть кнопку «Пропустити» у вікні вибору налаштування мережі.
9
Погодьтеся з пропозицією зміни букви завантажувального диска і вкажіть шлях до папки, обраної для збереження системних файлів (для Windows 7).
10
Запустіть «Засіб відновлення системи» і вкажіть розділ «Засіб перевірки системних файлів» (для Windows 7).
11
Натисніть кнопку «Далі» і застосуєте прапорець на полі «Сканувати і запитувати перед виправленням в діалоговому вікні (для Windows 7).
12
Дочекайтеся завершення процесу перевірки і застосуєте прапорці на полях підлягають відновленню файлів в списку вікна майстра відновлення системних файлів (для Windows 7).
13
Натисніть кнопку «Далі» для запуску процесу відновлення і ознайомтеся з результатами в новому діалоговому вікні (для Windows 7).
14
Натисніть кнопку «Далі» для завершення процесу і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки «Готово» в новому діалоговому вікні (для Windows 7).
15
Натисніть кнопку «Закрити» для завершення роботи майстра відновлення системи і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін (для Windows 7).