Як обчислити градус кута. Як прорахувати градуси.

Обчислити градус кута можна, застосувавши теорему Піфагора і використавши «Чотиризначні математичні таблиці» Брадіса. Такий розрахунок можливий для знаходження гострих кутів трикутника. Як це зробити?
Інструкція
1
Щоб обчислити величину гострого кута в прямокутному трикутнику, потрібно знати значення величин всіх його сторін. Прийміть необхідні позначення для елементів прямокутного трикутника: c - гіпотенуза; a, b - катети; A - Гострий кут, який знаходиться навпроти катета b; B - Гострий кут, який знаходиться навпроти катета a.
2
Порахуйте довжину тієї сторони трикутника, яка невідома, застосовуючи для цього теорему Піфагора. Якщо відомий катет - а й гіпотенуза - c, то можна обчислити катет - b; для чого відніміть з квадрата довжини гіпотенузи c квадрат довжини катета - a, потім вийміть з отриманого значення квадратний корінь.
3
Аналогічним способом можна обчислити катет a, якщо відомі гіпотенуза c і катет - b, для цього з квадрата гіпотенузи c відніміть квадрат катета - b. Після цього з отриманого результату витягніть корінь квадратний. Якщо відомі два катета, і потрібно знайти гіпотенузу, складіть квадрати довжин катетів і з отриманого значення витягніть квадратний корінь.
4
За формулою для тригонометричних функцій обчисліть синус кута A: sinA = a/c. Для того, щоб результат був більш точним, скористайтеся калькулятором. Отримане значення округлите до 4 знаків після десяткової коми. Аналогічно знайдіть синус кута B, для чого sinB = b/c.
5
Користуючись «чотиризначний математичними таблицями» Брадіса, знайдіть значення кутів в градусах по відомим значенням синусів цих кутів. Для цього відкрийте таблицю VIII «Таблиць» Брадіса і знайдіть у ній значення обчислених раніше синусів. У цій сходинці таблиці в першому стовпці «А» вказано значення шуканого кута в градусах. У стовпці, де знаходиться значення синуса, у верхньому рядку «А», знайдіть значення хвилин для кута.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JPhljI_dTj8
Зверніть увагу
Таблиці Брадиса містять значення, обмежені чотирма знаками після десяткової коми, тому округлятимете отримані в ході обчислень значення до цієї межі.
Корисна порада
Для визначення кута після обчислення значення його синуса можна скористатися калькулятором, які мають тригонометричні функції.