Як позбутися від скрипу панелі. позбавлення від скрипів лада калина.

Досить часто автовласники стикаються з проблемою, яка полягає в сильному скрипі панелі. Однак ця проблема легко вирішувана. Буде потрібно тільки зробити її шумоізоляцію. На дану роботу йде близько двох днів.
Інструкція
1
Для початку необхідно зняти всю панель. Також потрібно демонтувати кришку на тунелі підлоги і воздуховод, який йде до ніг задніх пасажирів. Далі можна переходити до розбирання панелі. З неї потрібно зняти всі дефлектори і воздуховоди. Також необхідно розібрати бардачок. Відігніть на звороті всі металеві язички і зніміть накладку. Розібрати потрібно абсолютно все.
2
Далі можна переходити до обклеювання. На внутрішні великі площини необхідно наклеїти акуратно вирізані шматки дінамата. Особливої уваги потребує верхня частина. Справа в тому, що вона стикається з лобовим склом. Також добре обклеїти потрібно нижню частину, яка знаходиться нижче накладки. Наклеїти матеріал потрібно у всіх місцях, в яких може при постукуванні видаватиметься деренчання. Також можна дінамат наклеїти на дно полички під ящиком рукавички.
3
Після цього можна приступати до поролону. Обклейте їм кожен дефлектор і місце контакту воздуховода з торпедою. Виріжте смужку розміром 10х20 міліметрів і наклейте її по краях на місці прилягання накладки. Приберіть надлишки. Встановіть накладку на своє місце. У місці, де відбувається зіткнення накладки з корпусом панелі, необхідно наклеїти смужку поролону 25х10 міліметрів. З боків панелі в місці контакту з дверима приклейте коски ковроліну. При закриванні відбуватиметься притискання дверима панелі. Це допоможе утримати її від коливань.
4
Потім поролон потрібно наклеїти всередині панелі. Він повинен знаходитися в тому місці, де йдуть різні дроти і троси. Обов'язково потрібно наклеїти смужки поролону на місця контакту з консоллю. Робити це необхідно таким чином, щоб смужки трохи випирали. При установці панелі вони повинні загнутися вбік. Рекомендується проклеїти вимикачі, які знаходяться на консолі.
5
Після того як вся панель проклеєна, можна приступати до її складанні. До цієї справи поставтеся особливо серйозно. Правильно підключайте дроти.