Як перейменувати додаток. Як перейменувати айфон.

Завдання перейменування додатків в iPhone не відноситься до розряду найпопулярніших і затребуваних більшістю користувачів, але не стає від цього нездійсненною. Проведення операції потребують повного доступу до файлів пристрою і, отже, jailbreak і трохи уважності.
Вам знадобиться
  • - iFunBox (для комп'ютерів, що працюють під OS WIndows);
  • - iFile (для комп'ютерів, що працюють під Mac OS)
Інструкція
1
Підключіть iPhone до комп'ютера за допомогою з'єднувального шнура і запустіть програму обраного файлового менеджера.
2
Розкрийте папку Applications і вкажіть додаток, яке підлягає перейменуванню (для встановлених системних додатків).
3
Розкрийте обрану папку і визначте папку, яка містить необхідні файли з розширенням .lproj. (Російська локалізація - InfoPlist.strings).
4
Введіть бажане значення назви програми в поле CFBundleDisplayName = і підтвердіть перейменування повторним введенням обраного імені в поле CFBundlename.
5
Збережіть зроблені зміни і від'єднайте пристрій від комп'ютера.
6
Перезавантажте iPhone для застосування обраних змін.
7
Використовуйте встановлену на пристрої програму файлового менеджера для виконання альтернативної операції перейменування програми без підключення до комп'ютера.
8
Перейдіть по шляху://var/Mobile/Applications і виберіть папку програми, що підлягає перейменуванню, з розширенням .app.
9
Розкрийте папку en.proj, а потім InfoPlist.strings і введіть бажане значення імені програми в полі CFBundleDisplayName.
10
Збережіть зроблені зміни і виконайте перезавантаження пристрою.
11
Використовуйте програму Icon Renamer, доступну в магазині додатків Cydia, для спрощення виконання завдання перейменування потрібного програми.
12
Скачайте твік, що не має значка на екрані iPhone, і утримуйте іконку програми, що підлягає перейменуванню, до переходу системи в режим переміщення. Ця дія викличе появу нового діалогового вікна Rename Icon.
13
Введіть бажане значення імені програми та натисніть кнопку Apply для застосування обраних змін.
Корисна порада
ПолезноОперація jailbreak визнана абсолютно легальної Верховним судом США, але не схвалюється компанією Apple.
Виконання операції видалення встановленої програми на смартфонах не зажадає глибоких пізнань в ресурсах операційної системи і навичок злому OS. Процедура може бути здійснена як стандартними інструментами системи, так і спеціалізованими програмами сторонніх розробників.
Інструкція
1
Відкрийте головне меню пристрою і перейдіть в пункт «Налаштування» для ініціації операції видалення встановленої програми з системи смартфона.
2
Вкажіть пункт «Додатки» і розкрийте пункт «Диспетчер додатків» («Управління додатками» для смартфонів, що працюють на платформі Android).
3
Оберіть підмет видаленню програми та натисніть «Функції».
4
Вкажіть команду «Видалити» і натисніть «Вибрати».
5
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Так» у вікні запиту і дочекайтеся повідомлення системи про успішне завершення операції. (Мінусом цього методу є відображення в меню всіх додатків, включаючи встановлені, які не можуть бути видалені).
6
Використовуйте файлові менеджери ESTrongs File Explorer або ASTRO File Manager для виконання операції видалення встановлених додатків. Більшість засобів управління додатками розташовують спеціалізованої утилітою видалення, що входить в меню програми. Відображення встановлених додатків не виконується.
7
Оберіть спеціальні програми видалення додатків AppInstaller або Uninstaller, здатні відображати тільки встановлені користувачем програми та виконувати очищення натисненням однієї кнопки.
8
Перейдіть на закладку «Мої додатки», призначену для зберігання програм, встановлених з Android-market, для здійснення видалення обраних додатків стандартними засобами системи (для пристроїв, що працюють на платформі Android).
9
Використовуйте можливості повного доступу до ресурсів системи, що надає права Root, для доступу до файлу/system, що містить стандартні програми для видалення встановлених програм за допомогою Root Explorer.
10
Знайдіть файли, створені віддаленими програмами, і видаліть їх.
Корисна порада
Теми смартфонів підлягають видаленню через пункт «Теми» головного меню пристрою.