Як поставити в Ниву колонки. Які дроти краще поставити на динаміки в машину.

Вже давно автомобіль щільно увійшов в людське життя. Люди не можуть уявити собі життя без власного автотранспорту, так як він допомагає опинитися в потрібний час у потрібному місці. Однак тривалі і часті поїздки дуже втомлюють. Зняти стрес і втому за кермом допоможе улюблена музика. Необхідно лише встановити в машину магнітолу і колонки.
Вам знадобиться
  • Інструменти, автомобільні колонки, проводи, герметик, цвяхи або саморізи.
Інструкція
1
Підберіть колонки для автомобіля. Нива - досить бюджетна машина, тому не варто купувати дорогі моделі колонок. Також визначіться з кількістю і типом купується акустики. Якщо ви хочете добитися максимальної якості звучання, то купіть окремі колонки для низьких і високих тонів. Відрізняються моделі один від одного також за розміром. Його необхідно вибрати, спираючись на дані автомобіля.
2
Заженіть автомобіль в гараж. Увімкніть гальмо стоянки. Відкрийте капот, вийміть запасне колесо і зніміть мінусову клему з акумуляторної батареї. Це необхідно для запобігання короткого замикання. Відкрийте максимально двері, в яку буде проводитися встановлення колонки. Необхідно купити або самостійно виготовити подіум - спеціальний невеликий короб, в якому буде знаходитися колонка. Акуратно зніміть обшивку дверей. Прикріпіть подіум до її нижньої частини за допомогою цвяхів або саморезов. Між подіумом і обшивкою прокладете герметик, щоб при вібрації від музики вони не видавали скрегіт.
3
Від магнітоли виведіть дроти так, щоб вони виходили до дверей. Між дверима і крилом технічне отвір. Через нього і потрібно протягнути дроти, попередньо прикріпивши на гострі краї гумову прокладку. Залиште трохи дроти, щоб двері спокійно відкривалася і закривалася до упору. Приєднаєте дроти до колонки і встановіть обшивку назад. З іншого дверима поступите так само. Щоб встановити колонки ззаду, потрібно їх врізати в полку. Проводку прокладете або по центральному тунелю, або під обшивкою на підлозі.