Як відновити стандартні іконки.

У спробі урізноманітнити зовнішній вигляд операційної системи можна ненароком його зіпсувати, в незрозумілому порядку перемішавши іконки. Втім, це проблему можна вирішити, скориставшись програмою IconPackager 5.
Вам знадобиться
  • - програма IconPacager 5
Інструкція
1
Відкрийте сторінку stardock.com/products/iconpackager - тут знаходиться інформація про програму IconPackager, одному з численних продуктів компанії Stardock. Натисніть на блакитну кнопку Download, в наступному вікні - на неї ж. Ви переміститеся на інший сайт download.cnet.com, клікніть на ньому зелену кнопку Download Now. Завантажте програму і встановіть її. Це безкоштовна 30-денна версія програми, але вам її буде достатньо.
2
Відкрийте програму. Після запуску може з'явитися вікно, що запрошує внесення змін до комп'ютер, натисніть в ньому «Так». У верхній частині програми знаходиться чотири вкладки: Look & Feel, Icons & Cursors, Settings і About, виберіть першу. Вкладка Look & Feel, в свою чергу, теж має чотири пункти: Icon Packages, Preview, Colors і Live Folders. Так само виберіть перший з них - Icon Packages.
3
Знайдіть список пропонованих наборів іконок, він знаходиться в нижній частині вікна. Лівіше всіх знаходиться набір Windows Default Icons, а напис під ним голосують By: Microsoft (від Microsoft) - це те, що вам потрібно. Виберіть його, один раз клікнувши по ньому лівою кнопкою миші.
4
Встановіть цей набір. Зробити це можна чотирма способами. Перший - двічі клікніть по іконці набору лівої кнопкою миші. Другий - один раз клікніть по ньому правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть Apply Icon Package. Третій - натисніть на кнопку Apply Icon Package, яка знаходиться в правому верхньому куті програми. І четвертий - натисніть на кнопку Apply Icon Package, яка знаходиться зліва від зображення, що демонструє іконки. З'явиться ще одне вікно, в якому програма попередить вас про недовгому зникненні панелі задач і іконок на робочому столі, натисніть у ньому ОК. Через деякий час все іконки операційної системи знову придбають стандартний вигляд.
Тема Windows - це не тільки фоновий малюнок на «Робочому столі», але також певний вид значків, виконаних в єдиному стилі, набір звуків, окрема колірна схема і стиль шрифтів для вікон папок і програм. Користувачі люблять експериментувати з новими темами, завантаженими з інтернету, а потім не можуть відновити стандартні теми .
Інструкція
1
Якщо при установці нової теми у вас не збилося відображення стандартних тим Windows, скористайтеся вікном «Властивості: Екран». Викликати його можна кількома способами. Перший: клікніть правою кнопкою миші в будь-якій вільній області «Робочого столу», у випадаючому меню виберіть рядок «Властивості». Другий спосіб: через меню «Пуск» викличте «Панель управління», в категорії «Оформлення і теми » виберіть значок «Екран» або завдання «Змінити тему оформлення». Відкриється нове діалогове вікно.
2
У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Теми». В категорії «Теми» за допомогою списку, що випадає встановіть з бібліотеки будь-яку стандартну тему Windows. В категорії «Зразок» для наочності буде відображатися нова обрана тема. Натисніть на кнопку «Застосувати» і закрийте вікно «Властивості: Екран», натиснувши на значок Х в правому верхньому куті вікна або на кнопку OK.
3
В тому випадку, якщо стандартні теми у вікні «Властивості: Екран» більше не відображаються, відновіть їх іншим шляхом. Через меню «Пуск» викличте «Панель управління». В категорії «Продуктивність і обслуговування» виберіть значок «Адміністрування», якшо по ньому лівою кнопкою миші. У папці, виберіть значок «Служби», - відкриється нове діалогове вікно.
4
У вікні «Служби» за допомогою смуги прокрутки опуститеся вниз за списком і знайдіть пункт «Теми». Виділіть рядок, якшо по ній лівою кнопкою миші. Після виділення пункту «Теми» в правій частині вікна стануть доступні команди, які можна задати системі. Якщо служба на вашому комп'ютері не активна, виберіть команду «Запустити службу». У тому випадку якщо служба вже запущена, виберіть команду «Запустити знову службу». Перезавантажте комп'ютер. Після цього стандартні теми будуть відновлені.