Як випрямити дублянку.

Настає зимовий сезон ... Вже не за горами холоди, а значить прийшов час для того, щоб дістати з шафи теплу дублянку. Вельми сумно, якщо улюблений предмет гардероба знаходиться в мятом стані. Але не варто зневірятися, адже ситуацію завжди можна виправити.
Вам знадобиться
  • Праска, бавовняна тканина, прасувальна дошка, вішалка.
Інструкція
1
Якщо у вас є праска з функцією вертикального відпарювання, то вам дуже пощастило. Візьміть праска, налийте в нього трохи води і встановіть на його панелі відповідну функцію. Акуратно розправте дублянку, застебніть його на всі ґудзики і повісьте на вішалку. Протягом п'яти хвилин поводите підошвою праски на невеликій відстані від дублянки. Незабаром її шкіра відмінно розгладиться під впливом гарячої пари.
2
У тому випадку, якщо у вашому прасці відсутня функція відпарювання, можна вдатися до іншого методу випрямлення. Для цього покладіть дублянку на прасувальну дошку, виставите на прасці мінімальну температуру і обережно пропрасуйте виріб з виворітного боку через два шари бавовняної тканини. Через деякий час складки на дублянці зникнуть.
3
Якщо у вас в будинку є ванна кімната, це також допоможе знайти вихід з положення. Повісьте мятую річ у приміщення, відкрутіть кран з гарячою водою і щільно закрийте двері. Незабаром пар, що йде від води, зробить свою справу. Через півгодини всі складки на дублянці разгладятся, і вона буде як новенька.
4
Самий щадний і самий «ледачий» метод випрямлення - це дати дублянці повисіти на вішалці кілька днів, поки складки самостійно не разгладятся під вагою ваги виробу. Допустимо час від часу кропити дублянку з пульверизатора.
5
Коли будете прибирати річ навесні назад у шафу, використовуйте широкі зручні плічка, щоб у майбутньому скоротити поява складок до мінімуму. Це дозволить улюбленої дублянці жити довше і виглядати краще.
Зверніть увагу
Уникайте хімічних способів розгладження складок на виробі. Ніколи не протирайте дублянку касторовою олією або нашатирним спиртом - є ризик зіпсувати річ.
Корисна порада
Якщо у вас немає часу на метушню з праскою, то деякі складки на дублянці можна випрямити звичайним феном.